قالب پرستاشاپ لئو اوتیس

قالب پرستاشاپ لئو اوتیس  Leo Otis

قالب پرستاشاپ لئو اوتیس یکی از پیشرفته ترین قالب های پرستاشاپی است که با برخورداری از ظاهری بسیار حرفه ای، طراحی هوشمند و امکاناتی کامل، شما را قادر می سازد تا فروشگاهی ایجاد نمایید که با آن بتوان با فروشگاه های بزرگ ایرانی رقابت کرد. با قالب اوتیس می توانید گام نخست کسب و کار آنلاین خود را بلند بردارید!

این قالب دارای ۵ پروفایل با طراحی محتلف است که برای فروشگاه های کالای دیجیتال ، لوازم جانبی موبایل ، لوازم خانگی ، کیف و کفش ، کتاب و هر مدل کالای دیگر قابل استفاده است. شما در واقع ۵ ساختار متفاوت آماده برای صفحه اول فروشگاه خود خواهید داشت.

 


مدرن ترین سبک طراحی قالب در جهان

پرستاشاپ اسکریپتی ماژولار است و در طراحی قالب برای این اسکریپت، ماژول های همراه قالب نقش قابل توجه و چشمگیری را ایفا می نمایند. در واقع اگر تمام ماژول های قالب پرستاشاپ را خاموش کنیم، تقریباً هیچ چیز از قالب باقی نمی ماند. در نتیجه در طراحی های سنتی، از تعداد بسیار زیادی ماژول بر روی هر قالب استفاده می شد (و همچنان می شود!). اما کمپانی لئوتم با طراحی ماژولی به نام صفحه ساز آپولو و گنجاندن بیش از ۳۰ ویجت که هر یک نقش یک یا چند ماژول را ایفا می نمایند، این نقص بزرگ را برطرف ساخت و یک ماژول را جایگزین استفاده از ده ها ماژول بر روی قالب کرد.

شخصی سازی آسان

یکی دیگر از مزایای مهم استفاده از ماژول صفحه ساز  آن است که مدیر فروشگاه به آسانی می تواند به هر تعداد که بخواهد ویجت دلخواه ایجاد نموده و بر روی سایت استفاده نماید. در نتیجه ظاهر سایت محدود به ظاهری نخواهد بود که طراح قالب در نظر داشته است. مدیر فروشگاه آزادانه می تواند در شخصی سازی ظاهر فروشگاه خود دخالت نماید.

با این حال در سبک های نوین طراحی قالب در جهان، از ماژول صفحه ساز یا همان Page Builder استفاده می شود. در این سبک طراحی، چهارچوب ظاهری سایت بر اساس یک ماژول صفحه ساز طراحی شده که به آسانی چند کلیک قابل شخصی سازی و ویرایش است. این سبک طراحی سبک جدیدی است که در آن انتخاب چیدمان و قرارگیری اجزای سایت از دست طراح بیرون آمده و به مدیر سایت سپرده می شود. مدیر سایت مجبور نیست ظاهری که طراح قالب در نظر گرفته است را بپذیرد چرا که به آسانی چند کلیک و قرار دادن اجزای جدید در مکان های جدید می تواند بی نهایت ظاهر متفاوت برای سایت خود ایجاد نماید.


ماژول پیج بیلدر پرستاشاپ Apollo Page Builder

طراحی شده بر پایه ماژول صفحه ساز آپولو Apollo Page Builder

طراحی قالب بر پایه ماژول های صفحه ساز یا همان Page Builder برای پرستاشاپ بسیار تازه و نوظهور است. قالب های پرستاشاپ زیادی در جهان وجود ندارند که تا این حد پیشرفته و نوین طراحی شده باشند. با این حال قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis از این دست بوده و بر پایه ماژول صفحه ساز آپولو Apollo Page Builder کمپانی لئوتم طراحی شده است.

آپولو پیج بیلدر Apollo Page Builder تنها یک ماژول صفحه ساز پرستاشاپ نیست بلکه از ادغام سه ماژول فوق العاده قدرتمند در هم ایجاد شده است. ماژول ویجت منیجر کمپانی لئوتم که دریایی از امکانات و به تنهایی معادل بیش از ۳۰ ماژول بود و همچنین ماژول بسیار پیشرفته ایجکس سفارشی لئوتم در ماژول آپولو پیج بیلدر در هم ادغام شده اند تا در نهایت ماژولی را به وجود آورند که از هر لحاظ کامل ترین باشد!

مدیریت آسان تر

با قالب پرستاشاپ لئو اوتیس  Leo Otis ، کار با قالب های قدیمی را که برای ساخت یک قالب از ده ها ماژول استفاده میشد فراموش کنید. استفاده از منابع سرور توسط قالب را تا حد ممکن کاهش دهید، سرعت بارگذاری سایت را کاهش داده و تمام کنترل های مدیریتی را یکجا و در یک ماژول جامع در دست بگیرید.

ماژول پیج بیلدر پرستاشاپ Apollo Page Builder

با استفاده از قالب های کمپانی لئوتم، نیازی نیست ده ها ماژول متفاوت داشته باشید که هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند و گاهاً تداخل نیز پیدا می کنند. تمام تنظیمات و کنترل پنل کامل قالب به صورت یکجا در اختیار شماست. اگر می‌خواهید ردیف یا المان جدیدی بر روی قالب اضافه شود، تنها کافی است به پروفایل پیج بیلدر سایت وارد شوید و آن بخش را به روی سایت اضافه کنید (بر روی عکس کلیک کنید).

تنظیمات تا حدی ریز و با دقت انجام می شود که به عنوان مثال می توانید تعیین کنید هنگام لود قالب یک بخش با افکت حرکتی از سمت راست لود شود و بخش دیگر از سمت چپ. می توانید تعیین کنید یک بخش از روی سایت با ماوس و لمس اسلاید بخورد و یک بخش فقط با یکی از آن دو یا اصلاً اسلاید نخورد. در یک کلام کامل ترین سر حد تنظیمات فقط با چند کلیک و ترجمه شده به پارسی!

 

 


محصولات ویژه با تایمر شمارنده معکوس

همانطور که گفتیم، در قالب پرستاشاپ لئو اوتیس ماژول ایجکس سفارشی با ماژول آپولو پیج بیلدر کمپانی لئوتم در هم ادغام شده است. پس باید نشانه های این ماژول بر روی سایت را هم شاهد باشیم. در قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis بالاترین بخش سایت به محصولات ویژه با تایمر شمارنده معکوس اختصاص دارد.

این ویجت با یک تایمر شمارنده معکوس با ظاهری بسیار شکیل و جذاب همراه شده است که زمان باقی مانده از مهلت تخفیف محصول ویژه فروشگاه تان را به دقت ثانیه برای کاربر به نمایش می گذارد. این بخش از سایت به صورت یک گردانه متحرک از محصلات با دکمه های بعدی و قبلی است که می توانید با کشیدن ماوس یا لمس هم آن را ورق بزنید.

تایمر معکوس پرستاشاپ

تایمر معکوس پرستاشاپ

 


ماژول جستجو هوشمند در شاخه ها با نمایش تصویر کوچک محصول در نتایج

ماژول جستجو هوشمند  با قابلیت فیلتر کردن شاخه ها، ماژولی است که کمپانی لئوتم فقط بر روی قالب های خاص که مخصوص فروشگاه های با شاخه های زیاد هستند قرار می دهد. پیش از این شاهد حضور ماژول پرستاشاپ جستجو در شاخه ها در قالب سیتی مارت نیز بودیم. قالب پرستا شاپ لئو اوتیس Leo Otis از معدود قالب های پرستا شاپی است که چنین ماژول ارزشمندی بر روی آن قرار داده شده است!

دلیل وجود این ماژول بر روی قالب لئو  اوتیس را می توان در رسالت این قالب دانست. یعنی ایجاد بهترین محیط و بیشترین امکانات برای فروشگاه های اینترنتی با شاخه ها و دسته بندی های زیاد و محصولات متنوع. به کمک این ماژول بازدیدکنندگان فروشگاه به آسانی می توانند نام محصول مورد نیاز خود را در دسته مورد نظرشان جستجو نمایند.

یکی از امکانات جالب این ماژول، نمایش تصویر کوچک محصول در نتایج جستجو است. این ویژگی به کاربر کمک می کند تا بتواند از میان نتایجی که بلافاصله در زمان تایپ کلیدواژه نمایش داده می شوند، محصول یا محصولات مورد نظر خود را از روی نام و تصویر آنها تشخیص داده و روی آن ها کلیک نماید.

 


جایگاه بنرهای تبلیغاتی متعدد

در قالب پرستاشاپ اوتس جدای از ماژول اسلایدر لایه ای، جایگاه هایی درج بنرهای تبلیغاتی جداگانه در نظر گرفته شده است که  البته با در نظر گرفتن این واقعیت که قالب اوتیس بر پایه ماژول صفحه ساز ایجاد شده است، جایگاه بنر تبلیغاتی در این قالب مثل قالب های معمولی نیست که کاربر وابسته به نظر طراح قالب باشد و نتواند تغییری ایجاد کند.

در قالب هایی که بر پایه ماژول صفحه ساز طراحی شده اند، به خصوص قالب های پرستاشاپ کمپانی لئوتم که ماژول بسیار قدرتمند ویجت منیجر در درون ماژول آپولو پیج بیلدر قرار دارد، قراردادن (یا برداشتن) بنرهای تبلیغاتی بر روی سایت به سادگی چند کلیک است. کافی است هرجایی که می‌خواهید بنری قرار دهید یک ویجت قرار داده و ذخیره کنید. به همین سادگی.

مدیریت آسان قالب هایی که با سبک طراحی بر پایه ماژول صفحه ساز طراحی شده اند سبب خواهد شد تا سبک طراحی قدیمی قالب پرستاشاپ به زودی بطور کامل منسوخ شود.

 


ویرایش آسان و شخصی سازی رنگ های قالب بدون نیاز به کدنویسی

شخصی سازی رنگ های اجزاء و المان های قالب و ماژول های آن، یکی از ویژگی های ضروری مورد نیاز هر فروشگاه اینترنتی است. قالب های کمپانی لئوتم به پنل بسیار کامل ویرایشگر زنده قالب مجهز بوده که به کمک آن می توانید بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و بدون تغییر در استایل های قالب، رنگ بندی تک تک اجزای قالب را مدیریت نموده و برای بک گراند سایت یا ماژول های قالب، از میان پترن های متفاوت یکی را انتخاب و یا از پترن شخصی خود استفاده نمایید.

ویرایش و شخصی سازی رنگ قالب پرستاشاپ

ویرایش و شخصی سازی رنگ قالب پرستاشاپ

پنل ویرایشگر زنده قالب هم در نمای سایت و هم در مدیریت بطور کامل توسط دی بی اس تم راستچین و پارسی سازی شده و مشکلات ظاهری آن برطرف شده تا استفاده از آن برای کاربر پارسی زبان آسان گردد. کار با این ویرایشگر به سادگی چند کلیک است. هرچند چیدمان و طراحی پیش فرض این قالب اصولی و بسیار حرفه ای انجام شده، اما چنانچه نیاز به ویرایش ظاهر گرافیکی سایت خود دارید، پنل ویرایشگر زنده قالب Live Theme Editor کار شما را بسیار آسان خواهد ساخت.

 


استفاده از دو ماژول مگامنو در قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis

لئوتم معمولاً برای قالب هایی که برای فروشگاه های بزرگ طراحی کرده است از هر دو ماژول مگامنوی خود استفاده می کند. در یک فروشگاه بزرگ قطعاً نمی‌توان انتظار داشت که تنها با کمک یک منو در بالای سایت مدیر فروشگاه بتواند تمام شاخه ها، برندها، فیلترها و برچسب های مهم را در اختیار کاربران سایت قرار دهد تا پیدا کردن دسته بندی مورد نظر برای کاربران سایت آسان باشد.

با حضور دو ماژول مگا منو پرستاشاپ حرفه ای ” بوت استرپ مگا منو ” و ” مگا منو سایدبار ” بر روی قالب لئو اوتیس، شما می توانید بدون دغدغه شاخه های سایت خود را در ماژول مگامنوی بالای سایت (بوت استرپ مگا منو) قرار داده و از ماژول مگامنوی سایدبار برای نمایش برندهای تولیدکنندگان، فیلترها، برچسب های مهم وغیره استفاده نمایید.

ماژول مگامنو سایدبار در قالب پرستاشاپ اوتیس در صفحات داخلی فروشگاه بطور خودکار بسته می شود تا جلوی دید نباشد و کاربران سایت می توانند با کلیک بر روی آیکون (+) آن را باز نموده و از لینک های درون آن استفاده نمایند.


پنج قالب در دل یک قالب

همانگونه که در ویژگی های طراحی مدرن با استفاده از ماژول صفحه ساز آپولوتم گفته شد، در این سبک طراحی، چیدمان اجزا و المان های سایت در دستان شماست. برای قالب پرستاشاپ لئو اوتیس بطور پیش فرض ۵ ظاهر بسیار زیبا، حرفه ای و مدرن طراحی شده است.

هر پنج قالب بطور کامل راستچین و بومی سازی شده اند و به آسانی می توانید با فعال کردن پروفایل هر کدام، از یکی از آنها استفاده کنید. هر دو دموی ظاهری تحت پشتیبانی دی بی اس تم بوده و در استفاده از قالب ها محدودیتی نیست. درواقع با خرید یک قالب، پنج قالب مدرن خواهید داشت.

دمو اول قالب اوتیس |   دمو دوم قالب اوتیس  |   دمو سوم قالب اوتیس  |   دمو چهارم قالب اوتیس  |   دمو پنجم قالب اوتیس


استفاده از فونت تجاری “ایران سن سریف” در بومی سازی قالب لئو اوتیس

ما در دی بی اس تم برای کیفیت کاری که انجام می دهیم اهمیت زیادی قائلیم. دی بی اس تم از ابتدا برای بومی سازی قالب های خود از فونت های اصلاح شده پارسی برای وب که با هزینه زیاد خریداری یا آماده می شدند استفاده می کرد. به تازگی با ارائه فونت تجاری ایران سن سریف توسط وب سایت “فونت ایران” ، ما قالب های جدید خود را با این فونت بومی سازی می کنیم.

فونت ایران سنساین فونت رایگان نیست و دی بی اس تم به ازای هر قالب که برای فروش قرار می دهد، هزینه لایسنس استفاده از فونت بر روی قالب را پرداخت می نماید. قالب پرستاشاپ لئو اوتیس با فونت تجاری “ایران سن سریف” که در حال حاضر خواناترین و بهینه ترین فونت پارسی برای استفاده در وب در ایران است بومی سازی شده و هزینه لایسنس استفاده از فونت بر روی قالب توسط دی بی اس تم پرداخت شده است و شما کاربران این قالب می توانید بدون پرداخت هزینه از این فونت بر روی قالب خود استفاده نمایید.

لازم به تذکر است که مشتریان این قالب اجازه برداشتن فونت از روی قالب و استفاده برای مصارف دیگر را ندارند. دی بی اس تم کاربران خود را ملزم به رعایت حقوق طراح ایرانی این فونت می داند و در قبال استفاده نامناسب از فونت های تجاری همراه قالب مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.


ماژول وبلاگ همراه قالب – پیشرفته ترین ماژول وبلاگ پرستاشاپ

قالب پرستاشاپ لئو اوتیس همراه با یکی از پیشرفته ترین ماژول های وبلاگ پرستاشاپ در جهان ارائه شده است. با وجود ماژول وبلاگ همراه این قالب، تمام نیازهای تولید و نشر محتوای ارزشمند بر روی فروشگاه خود را به آسانی به حرفه ای ترین شکل ممکن می توانید انجام دهید. یکی از هزینه های بزرگ کاربرانی که از قالب های دی بی اس تم استفاده نمی کنند آن است که باید مبلغی بیش از خود قالب برای خرید ماژول وبلاگ همراه قالب هزینه نمایند.

ماژول وبلاگ کمپانی لئوتم یک سیستم مدیریت محتوای کامل است. در این ماژول شما می توانید برای مطالب خود شاخه ایجاد کرده و فهرست شاخه های وبلاگ را در ستون سایدبار قالب فروشگاه به نمایش بگذارید. ارسال مطلب در ماژول وبلاگ لئوتم بسیار حرفه ای و کامل است. می توانید برای مطالب خود برچسب (تگ) بنویسید؛ می توانید برای مطالب خود تصویر شاخص تعیین نمایید. می توانید متا تایتل و توضیحات را تکمیل نمایید و حتی می توانید برای هر مطلب تنظیم کنید که توسط موتورهای جستجوگر ایندکس شود یا خیر؟ همچنین می توانید برای هر مطلب کد فیلم آپارات یا یوتیوب را درج کنید تا در مطلب شما به نمایش در آید.

تنظیمات ظاهری این ماژول فوق العاده کامل است به گونه ای که امکان توصیف تمام ویژگی های آن وجود ندارد. کوچکترین جزئیاتی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید در نظر گرفته شده و می توانید بر روی آنها کنترل های مدیریتی کاملی داشته باشید. جدای از مسئله پیکربندی بسیار جامع این ماژول، موضوع مهم بعدی، بخش آمارگیر و شمارنده بازدید مطالب سایت است که به شما نشان می دهد هر مطلب چندبار بازدید شده و پر بازدیدترین مطالب وبلاگ شما کدام هستند.

نباید ذکر این نکته مهم فراموش شود که در تمام مطالب منتشر شده بر روی وبلاگ، امکان درج دیدگاه توسط بازدیدکنندگان وجود دارد. شما می توانید تنظیم کنید دیدگاه بازدیدکنندگان پس از تأیید به نمایش در آیند. پیکربندی ماژول وبلاگ همراه قالب بطور کامل ترجمه شده، راستچین و پارسی است. تصاویر بخش پیکربندی این ماژول را همراه مجموعه تصاویر این قالب در ابتدای صفحه دانلود نمایید.


ویژگی هدر شناور قالب لئو اوتیس

قطعاً سایت هایی را دیده اید که در آنها هدر و منوی بالای سایت شناور است و زمانی که به سمت پایین اسکرول می کنید هدر و تاپ منو با شما حرکت کرده و همواره در دید شما باقی خواهند ماند. در پنل مدیریت تنظیمات قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis این ویژگی در اختیار شما قرار داده شده است که تنظیم نمایید می خواهید هدر سایت شما شناور باشد یا خیر.


قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis سازگار با تمام مرورگرها

قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis با تمام مرورگرهای اینترنتی رایانه و همچنین مرورگرهای سیستم عامل های موبایل اندروید، ios ، ویندوز موبایل و سایر سیستم عامل های گجت های دیوایس کاملاً سازگار است و حتی سازگاری نسخه بومی شده توسط دی بی اس تم این قالب بر روی تلویزیون های هوشمند شرکت سامسونگ و ال جی نیز بررسی شده تا از صحت نمایش در مرورگرهای اسمارت تی وی ها که امروزه مرورگری وب در آنها رایج است نیز اطمینان به عمل آید.

پیشتیبانی مرورگرها از قالب پرستاشاپ

پیشتیبانی مرورگرها از قالب پرستاشاپ

در قالب پرستاشاپ لئو اوتیس Leo Otis ماژول های مگامنو و ماژول اسلایدر لایه ای با مرورگر اینترنت اکسپلورر ویرایش ۸ به بعد کاملاً سازگار بوده و به درستی به نمایش در می آیند. استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی وب نظیر Html 5 و CSS 3 و Bootstrap 3 در طراحی این قالب، آن را نه تنها نمایش آن را در مرورگرهای مدرن بهبود بخشیده، بلکه این قالب را بطور کامل SEO Friendly یا به عبارت دیگر بهینه برای موتورهای جستجوگر به منظور گردش آسان خزنده ها در سایت و درک بهتر الگوریتم های گوگل از اجزای مختلف فروشگاه شما ساخته است.


طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا)

قالب پرستاشاپ فروشگاه لئو اوتیس Leo Otis ، بطور کامل ریسپانسیو یا همان واکنشگرا طراحی شده است. همچنین در هنگام راستچین و بومی سازی قالب، ویژگی های ریسپانسیو بخش های مختلف قالب توسط تیم برنامه نویس دی بی اس تم مجدداً بررسی و عیب یابی شده تا در نسخه راستچین نسبت به نسخه اورجینال قالب، قالب سالم تری را به کاربران خود ارائه نماییم.


سازگاری با پرستاشاپ ۱.۶ و پرستاشاپ ۱.۷

قالب پرستاشاپ فروشگاه لئو اوتیس Leo Otis با تمام نسخه های ۱.۶ سازگار است و در حال حاضر توصیه ما هم استفاده از پرستاشاپ ۱.۶ است. البته برای نسخه ۱.۷ پرستاشاپ نیز لئوتم اعلام کرده است که این قالب را منتشر خواهد کرد که بلافاصله توسط دی بی اس تم بومی سازی و بصورت رایگان در اختیار مشتریان این قالب قرار خواهد گرفت.

 

 

پرداخت آنلاین و دریافت آنی با پشتیبانی یک ساله رایگان

نسخه قالب مورد نظر خود را بعد از مقایسه انتخاب کنید و به جمع مشتریان ما بپیوندید!

مشتری دی بی اس تم شوید - نسخه دی بی اس تم
  • قالب اصلی با بهترین کیفیت فارسی سازی دی بی اس تم
  • پشتیبانی مستقیم دی بی اس تم
  • امکان خرید لاینسس اضافی با هزینه کمتر
  • نصب رایگان قالب و دریافت بک آپ
299 هزار تومان
مشتری لئو تم شوید - نسخه لئوتم
  • قالب اصلی با بهترین کیفیت فارسی سازی دی بی اس تم
  • پرداخت دلاری ویژه هر سفارش طبق قرار داد با لئوتم
  • پشتیبانی مستقیم دی بی اس تم
  • دریافت آنی قالب پس از پرداخت
359 هزار تومان
اطلاعات بیشتر درباره تفاوت نسخه ها