ماژول پرستالینک ؛ مدیریت لینک و ریدایرکت پرستاشاپ

همانقدر که انعطاف و قدرت تغییر و مدیریت برای ما دلپذیر و سودمند است ، خشکی و عدم توانایی مدیریت نیز بسیار ناراحت کننده و البته گاهی اوقات زیان آور نیز خواهد بود!

مسیرها ونشانی های یک فروشگاه اینترنتی به مانند قفسه ها و جایگاه ها در یک فروشگاه فیزیکی هر کدام برای اهدافی تنظیم و قرار داده شده اند ، تغییر و تحول در جایگاهها و مسیرها به واسطه تغییر و تحولات کلی و به مرور زمان امری اجتناب ناپذیر بوده و چه بخواهیم و چه نخواهیم ممکن است مجبور به تغییراتی در مسیرها یا جایگاهها شویم!

به خودی خود این تغییر و تحولات منفی نخواهند بود بلکه زمانی این تغییرات زیان آور و آزار دهنده خواهد بود که هیچ انعطاف یا قدرت مدیریتی برای آن وجود نداشته باشد.

به مانند اینکه همه چیز بدون دقت و مدیریت کافی برروی هم انباشته شوند ، جایگاهها ( مسیرها) با یکدیگر تداخل پیدا کنند و جایگاههایی نیز خالی و پوچ از محتوا و محصول گردند! اینها همه و به مرور زمان مشکلاتی بزرگ خواهند شد اگر نتوان بر آنها چیره شد!

ماژول پرستالینک ؛ راهگشای مهم و ضروری فروشگاه شماست!

مدیریت مسیرها ، نشانی ها و ریدایرکتها از آنجا امری مهم و ضروری است که انعطاف کاملی را به شما در آنچه که در صفحات مختلف فروشگاهتان قرار است برای کاربران نشان داده شود را میسر سازد!

پرستالینک به عنوان اولین ماژول پرستاشاپ فارسی به منظور رهایی از مشکلات متعدد پیش آمده در فروشگاه های اینترنتی پرستاشاپ تهیه و تولید شده است. این ماژول امکانات کامل و دقیقی را به منظور مدیریت صحیح و اصولی بر تمام مسیرها و نشانی های فروشگاه اینترنتی در اختیارتان قرار خواهد داد!

میتوانید تعیین کنید که چه مسیرهایی چه چیزهای نمایش دهند یا چه آدرسهایی به آدرس های دیگر هدایت یا همان ریدایرکت شوند!

کنترل پنل اختصاصی و حرفه ای در بخش مدیریت

ماژول پرستالینک به مانند سایر ماژولهای پرستافا/دی بی اس تم دارای پنل مدیریت اختصاصی و حرفه ای میباشد. این پنل امکان مدیریت ماژول بدون هیچ پیش نیاز و به راحتی میسر نموده و رابط کاربرپسند آن نیز تجربه لذت بخشی را در هنگام مدیریت و استفاده از این ماژول رقم خواهد زد.

پرستالینک برای سئو و بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

سئو و بهینه سازی یکی از مهمترین مباحث دیجیتال مارکتینگ در یک فروشگاه اینترنتی میباشد و عدم توجه به این مهم نیز منجر به شکست فروشگاه اینترنتی خواهد شد.

نظارت کامل ، دقیق و پیوسته صفحات فروشگاه و محتوای آن نیز از مهمترین بخش های سئو و بهینه سازی وبسایت میباشد. نشانی صفحات فروشگاه از آنجا در سئو و بهینه سازی اهمیت پیدا خواهند کرد که میبایست در نظر کاربران اصطلاحا کاربر پسند بوده و هم برای موتورهای جستجوگر نیز قابل فهم باشند!

پرستالینک با انعطاف و امکان نظارت و مدیریت کامل نشانی صفحات در فروشگاه اینترنتی بر پایه پرستاشاپ این نیاز مهم را فراهم خواهد ساخت.

پشتیبانی از انواع ریدایرکت در پرستاشاپ

ریدایرکت به معنی هدایت یا انتقال درخواست به صفحه ای دیگر میباشد ، ریدایرکت کردن را میتوان یک نیاز همیشگی برای یک فروشگاه یا وبسایت دانست! هر چقدر از عمر یک فروشگاه گذشته و بر تعداد ایندکسها و صفحات آن نیز افزوده میشود نیاز به یک سیستم جهت مدیریت لینکها و ریدایرکتها نیز بیشتر میگردد! چرا که به مرور زمان و به مرور تغییرات صفحات نیز نیازمند بازنگری و تغییر خواهند بود.

ریدایرکت انواع مختلفی دارد که هر کدام در مواردی کاربرد خواهند داشت که مهمترین نوع ریدایرکتها نیز ۳۰۱ و ۳۰۲ میباشد!

 

ریدایرکت چیست و چگونه کار میکند ؟

اگر میخواهید بدانید ریدایرکت چیست و چگونه کار میکند و همچنان با انواع پرکاربرد آن آشنا شوید، مقاله ای را که قبلا در مورد انواع ریدایرکت نوشته ایم به صورت کامل از اینجا مطالعه نمایید!

 

به کمک ماژول پرستالینک به راحتی میتوان هر نشانی و صفحه ای فروشگاه را به نشانی دیگر و یا حتی به وبسایتی دیگر ریدایرکت نمود! پرستالینک همچنین از انواع ریدایرکت مانند ۳۰۱ ، ۳۰۲ و ۳۰۳ و … پشتیبانی میکند!

گزارش دقیق از خطاهای ۴۰۴ سایت

هر گاه کاربری و یا نرم افزاری به یکی از صفحات ناموجود یا حذف شده سایت شما وارد شود و با خطای ۴۰۴ مواجه گردد ، پرستالینک گزارش دقیق و کاملی از آن را ثبت می کند. در بخش صفحات ناموجود پرستالینک شما می توانید ببینید که هر خطای ۴۰۴ در چه تاریخی توسط کدام IP و از طریق چه ارجاع دهنده ای، یک بازدیدکننده یا یک نرم افزار وارد آدرس صفحه ناموجود شده و باعث ثبت خطا ۴۰۴ شده است.

این گزارشات به شما کمک خواهد نمود تا چنانچه یکی از صفحات سایت شما در دسترس نباشد از وقوع خطای ۴۰۴ در آن صفحه مطلع گردید و در صورت امکان آن صفحه را احیا نموده و در غیر این صورت، مطابق اصول سئو آن را بر روی مشابه ترین آدرس ریدایرکت کنید.همچنین بصورت دقیق ارجاع دهنده کاربر به صفحات ناموجود نیز در این گزارشات ثبت می شود که به شما امکان این را می دهد که به صفجه ارجاع دهنده رفته و در صورتی که امکان ویرایش دارید، لینک صفحه ناموجود را اصلاح کنید.

مدیریت کامل خطاهای ۴۰۴

در پرستالینک این امکان را خواهید داشت که ذخیره سازی و یا عدم ذخیره صفحات ناموجود را مشخص کنید ، همچنین می توانید بازه زمانی که گزارشات صفحات ناموجود نگه داری شوند را تعیین کنید. بطور مثال در صورتی بازه زمانی نگه داری را بروی یک هفته تعیین کنید ، گزارش صفحات ناموجود بعد از ۷ روز بصورت اتوماتیک حذف می شود. این امکان باعث میشود از افزایش حجم بی مورد دیتابیس شما جلوگیری شود.

پرستالینک همچنین این امکان را به شما می دهد که به سادگی و با یک کلیک تمام گزارشات مربوط به خطاهای ۴۰۴ را حذف کنید.

همچنین در پرستالینک این امکان را خواهید داشت تنها با یک کلیک صفحه مربوطه که خطای ۴۰۴ در آن رخ داده است را به سادگی به لیست نشانی ها و مسیرهای ریدایرکت شده افزوده یا اینکه آن را ویرایش نمود!

واردسازی گروهی نشانی ها از طریق فایل csv

واردسازی از طریق فایل csv این امکان را به شما می دهد که با استفاده از یک فایل CSV ( خروجی اکسل ) ریدایرکت های مدنظر خود را به سادگی به ماژول اضافه کنید.

به عنوان مثال میخواهید فروشگاه ساز خود را از فروشگاه سازی دیگر به پرستاشاپ منتقل نمایید تنها کافی است یک فایل CSV از نشانی های قبلی ایجاد نموده و آن را در ماژول پرستالینک بارگذاری نمایید!

برای استفاده از این امکان ویژه ابتدا باید براساس فایل نمونه ریدایرکت های خود را در فایل csv وارد کرده و بعد از آپلود اقدام به وارد سازی ریدایرکت ها کنید.

رفع مشکلات و به روز رسانی مداوم امکانات و قابلیتها

هدف ما از توسعه و به روز رسانی ماژولها ، نه تنها رفع مشکلات بلکه ارتقای مداوم امکانات و قابلیتهای محصولاتمان میباشد!

تمامی امکانات فهرست شده تنها بخش کوچکی از امکانات مدنظر ما میباشد و ما بخش قابل توجهی از امکانات را برای آپدیتهای بعدی موکول نموده ایم و در تلاش هستیم تا بتوانیم دهها امکان و ایده های دیگری را که مدنظر داریم طی به روز رسانی های آتی به ماژول اضافه نماییم! همچنین در این فاصله زمانی مشتاقانه منتظریم تا با توجه به فیدبک ها و پیشنهادات و نظرات مشتریان این ماژول ، امکانات و قابلیتهای آن را بهبود داده و به یک ماژول کاملا حرفه ای و تمام عیار تبدیل نماییم!

ضمنا ، توجه داشته باشید که دریافت این به روز رسانی ها برای مشتریان قبلی این ماژول در بازه زمانی پشتیبانی آنها ، رایگان میباشد.

امکانات و قابلیتهای نسخه اول ماژول پرستا لینک

به طور کلی و در یک نگاه امکانات و قابلیتهای زیر برای نسخه اول ماژول پرستالینک در نظر گرفته شده است :

 

امکانات پرستالینک در یک نگاه

 • امکان ریدایرکت حرفه ای
 • امکان انواع ریدایرکت ۳۰۱ و ۳۰۲ و ۳۰۳ و ….
 • ثبت تعداد انجام هر ریدایرکت
 • ثبت آخرین ریدایرکت انجام شده
 • امکان واردسازی حرفه ای ریدارکت ها با استفاده از فایل csv
 • گزارش گیری دقیق صفحات ناموجود ۴۰۴
 • ارائه گزارش صفحات ناموجود براساس آدرس و ارجاع دهنده
 • امکان ثبت سریع یا ویرایش ریدایرکت مربوط به هر صفحه ناموجود ۴۰۴
 • ارائه گزارش ریدایرکت های انجام شده
 • امکان تعیین ذخیره یا عدم ذخیره صفحات ناموجود ۴۰۴
 • امکان تعیین بازه زمانی نگه داری گزارشات صفحات ناموجود
 • امکان تعیین ذخیره یا عدم ذخیره کردن ریدایرکت های انجام شده
 • امکان تعییم بازه زمانی نگه داری گزارشات ریدایرکت های انجام شده
 • امکان تعیین آدرس پیش فرض هدف
 • امکان پاکسازی جدول گزارشات صفحات ناموجود و گزارش ریدایرکت ها با یک کلیک

 

در نسخه های بعدی ماژول پرستالینک شاهد چه امکاناتی باشیم ؟

ما هم اکنون دهها امکان و ایده ی خاص را در نظر داریم تا در نسخه های آتی ماژول اضافه نماییم  که سعی خواهیم نمود در هر فصل با یک به روز رسانی امکانات و قابلیتهای جدیدی به این ماژول اضافه نماییم که البته همانطور که بیان نمودیم مشتاقانه منتظر پیشنهادات ، ایده ها و فیدبک های مشتریان این ماژول نیز خواهیم بود!

 

امکانات ویژه پرستا لینک در آینده

 • ریدایرکت هوشمند بر اساس شرایط خاص
 • ریدایرکت بر اساس الگو ( regex )
 • سیستم کوتاه سازی لینک ها مثلا لینک کوتاه ویژه محصولات یا دسته ها
 • دسته بندی ریدایرکتها برای مدیریت بهتر ریدایرکتها
 • خروجی گرفتن از اطلاعات مسیرها ، ریدایرکتها و گزارش ها
 • مدیریت پیشرفته مسیرها و نشانی ها ( بخش جدید )
 • و چندین امکان کوچک و بزرگ دیگر …

 

دمو مدیریت پرستالینک

برای مشاهده دمو مدیریت و امکانات پرستالینک می توانید به لینک زیر مراجعه کنید ، اطلاعات ورود به مدیریت دمو در صفحه ورود مشخص شده است.

دموی پرستالینک ماژول مدیریت لینک و ریدایرکت پرستاشاپ

پرداخت آنلاین خودکار و دریافت کالا + بروزرسانی ها (مجانی) قیمت : 149000 تومان

بلافاصله پس از پرداخت به صورت خودکار کالا به پنل کاربری شما اضافه شده و آخرین نسخه آن قابل دریافت در هر زمانی میباشد.
شما میتوانید راهنمای مراحل خرید را نیز مطالعه کنید . شما با خرید متعهد میشوید از قوانین ما پیروی نمایید.

افزودن به سبد خرید