ماژول پرستاشاپ پیشنهاد ویژه دی بی اس شگفت انگیز DBSAMAZING

ماژول پرستاشاپ پیشنهاد ویژه دی بی اس شگفت انگیز DBSAMAZING

ماژول پرستاشاپ پیشنهاد ویژه دی بی اس شگفت انگیز DBSAMAZINGامکاناتی شگفت انگیز در ماژول پرستاشاپ دی بی اس شگفت انگیز DBSAMAZING

“تخفیف ویژه” یک شیوه مهم افزایش فروش در هر کسب و کاری است. در فروشگاه های اینترنتی نیز ارائه تخفیف با عنوان محصولات ویژه یا شگفت انگیز، جزو پرکاربردترین شیوه های افزایش فروش به شمار می آید. سالهاست فروشگاه های بزرگ و موفقی همچون دیجی کالا، زنبیل، موزاندو، البسکو و ۵۰۴۰ با اختصاص دادن بخش مهمی از سایت به محصولات ویژه یا شگفت انگیز، محصولات جدید و پرمخاطب سایت خود را به کاربران شان معرفی می کنند. ولی مدیران فروشگاه های اینترنتی کوچکتر که توان پرداخت هزینه های زیاد برنامه نویسی چنین امکاتی را ندارند، همیشه از داشتن ابزارهای مشابه که بر فروش شان تأثیر مثبت بگذارد و بتوانند رقابتی عادلانه از نظر امکانات داشته باشند بی بهره بوده اند.

 

رقابت عادلانه با فروشگاه های بزرگ!

امروز در دی بی اس تم ابزاری را در اختیارتان قرار داده ایم که بسیار پیشرفته تر از امکانات عادی هر فروشگاه بزرگ و پرچم داری است! مفتخریم اعلام کنیم تیم طراح و توسعه دهنده وب “دی بی اس تم” ماژول پیشنهاد شگفت انگیز پرستاشاپ با نام ” دی بی اس شگفت انگیز نسخه حرفه ای DBSAMAZING-Pro ” را برای کاربران پرستاشاپ آماده کرده است. این ماژول پیشرفته ترین ماژول پیشنهاد ویژه برای فروشگاه ساز پرستاشاپ در سطح جهان است. دی بی اس شگفت انگیز تنها یک ماژول نیست بلکه یک سیستم مدیریت پیشنهاد و تبلیغات است.

توجه

  • آیا شما نیز فروشی متناسب با تعداد بازدیدهای فروشگاه تان ندارید؟
  • آیا محصولات ارزشمندی بر روی فروشگاه خود دارید و فکر می کنید باید پر فروش باشند اما نیستند؟
  • آیا کاربران تان به محصولات ویژه و تخفیف های عرضه شده در فروشگاه تان اهمیت نمی دهند؟
  • آیا می خواهید بدانید کدام موقعیت از فروشگاه تان بیشتر مورد توجه بازدیدکنندگان است؟
  • آیا فروشگاه شما دارای وبلاگ است و قصد دارید محصولات سایت خود را در وبلاگ فروشگاه تبلیغ کنید؟
  • آیا می خواهید در سایت های دیگران تبلیغ کنید و به دنبال روشی برای انجام تبلیغ حرفه ای با بیشترین بهره وری هستید؟
  • آیا می خواهید بدانید در سایتی که تبلیغ کرده اید چندبار تبلیغ فروشگاه تان دیده شده و چند بار بر روی آن کلیک شده است؟

 

افزایش فروش با ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان

فروشندگان حرفه ای می دانند ارائه تخفیف به تنهایی برای دستیابی به هدف افزایش فروش کافی نیست. برای آنکه از محصولات شگفت انگیز فروشی شگفت انگیز تجربه کنید، باید به دو عامل کلیدی توجه کرد: ۱- مهلت دار بودن تخفیف و ۲- اطلاع رسانی کامل.

در صورتی که زمان ارائه تخفیف شما بسیار طولانی باشد، آن تخفیف از دید مشتریان ارزش خود را از دست خواهد داد و کاربران خرید خود را در زمان مشاهده تخفیف انجام نمی دهند. همچنین شما باید پیشنهادات ویژه فروشگاه خود را به کامل ترین شکل ممکن به اطلاع همه برسانید تا اطمینان حاصل کنید تمام خریداران احتمالی، از وجود پیشنهادات شگفت انگیز بر روی فروشگاه شما مطلع شده اند.پیشنهاد ویژه

۱- به عنوان یک راهکار کلیدی مناسب، وجود تایمر شمارنده معکوس بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت و همچنین وجود تایمر در صفحه محصول، به کاربران فروشگاه تان نشان خواهد داد که از مهلت پیشنهاد ویژه محصول چقدر زمان باقی مانده تا ارزش تخفیف را درک کنند و از فرصت باقی مانده به خوبی استفاده نمایند.

۲- از سوی دیگر، به لطف پیکربندی بسیار پیشرفته ماژول دی بی اس شگفت انگیز، می توانید ۱- در  همه جای فروشگاه و ۲- در وبلاگ فروشگاه تان (با هر ماژول یا اسکریپتی که باشد) و ۳- در دیگر سایت های خود یا سایت های دیگران، بنر یا گروهی از بنرها به اشکال متفاوت از جمله افکت های اسلایدی یا تب بندی شده با زیباترین استایل های ممکن قرار دهید و بازدیدکنندگان فروشگاه تان را از وجود پیشنهادات شگفت انگیز سایت خود با خبر سازید.

 


پنل پیشرفته طراحی بی نهایت شمارنده معکوسپنل پیشرفته طراحی بی نهایت شمارنده معکوس

اولین ویژگی انحصاری و خلاقانه ماژول دی بی اس شگفت انگیز، پنل پیشرفته طراحی بی نهایت شمارنده معکوس با ظاهر، رنگ و استایل های متفاوت است. هر فروشگاه اینترنتی از قالبی متفاوت استفاده می نماید. علاوه بر این، هر بنری که طراحی می شود، دارای طرح، سبک و رنگ خاص خود است. مسلماً نمی توان از یک شکل ثابت شمارنده معکوس در تمام فروشگاه ها و برای تمام بنرها استفاده کرد.

پس در برنامه نویسی ماژول دی بی اس شگفت انگیز به عنوان یک ویژگی خلاقانه و مفید تمهیداتی اندیشیده شد تا کاربر بتواند با استفاده از یک پنل پیشرفته تنها با چند کلیک و مشاهده دموی زنده در همان لحظه، به طرح، سایز، فونت، سبک، رنگ و افکت دلخواه خود برسد و شمارنده مورد نظر خود را ذخیره کند. شما با این پنل پیشرفته و پر امکانات می توانید بی نهایت شمارنده معکوس ذخیره کنید و برای هر گروه نمایش بنر فروشگاه خود از یکی از سبک های شمارنده معکوسی که طراحی کرده‌اید استفاده کنید. تنوع بی پایان! در یک کلام، بی نهایت را در دی بی اس شگفت انگیز لمس کنید!

برای آشنایی و درک بهتر این ویژگی، پیشنهاد می کنیم از دموی زنده استفاده کنید یا بر روی تصویر مقابل کلیک نمایید.

 


نمایش تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصولات ویژه

به احتمال زیاد تابحال در بسیاری از فروشگاه های بزرگ دیده اید که در صفحه محصولات ویژه، یک تایمر شمارنده معکوس زمان باقی مانده از تخفیف را اعلام می نماید. می دانید در صورتی که کاربر به صفحه محصول ویژه شما وارد شود و تنها یک قیمت خط خورده و یک لیبل که نشان می‌دهد محصول دارای تخفیف است را ببیند، هیچ ارزشی از آن تخفیف را درک نخواهد کرد. اما اگر یک تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصول نشان دهد که تنها ۸ ساعت تا اتمام این تخفیف زمان باقی است، ارزش تخفیف در دید آن کاربر بسیار افزایش خواهد یافت. بازدیدکنندگانی که به آن محصول نیازمند هستند احتمالاً برای از دست ندادن تخفیف، در زمان باقی مانده خرید خواهند کرد!

تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصول

تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصول

تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصول در کجا نمایش داده می شود؟

پاسخ این پرسش یکی دیگر از ویژگی های انحصاری و پیشرفته ماژول پرستاشاپ دی بی اس شگفت انگیز است. در پنل پیکربندی این ماژول شما می توانید با انتخاب از بین گزینه های موجود به آسانی تعیین کنید که تایمر در کدام قسمت از صفحه محصول نمایش داده شود. در کنار دکمه خرید، در سایدبار سمت راست و یا در سایدبار سمت چپ!

همچنین امکان دومی نیز در این بخش تعبیه شده است. آن دسته از کاربرانی که به دانش برنامه نویسی آشنایی دارند (یا از سرویس سفارش خدمات دی بی اس تم استفاده می کنند)، می توانند خروجی “کد HTML شمارنده معکوس صفحه محصول” را از پنل پیکربندی ماژول دریافت نموده و در هر جایی از صفحه محصول که تمایل به نمایش آن دارند قرار دهند.

با نگاهی دقیق تر به این موضوع می توانید متوجه شوید که به کمک این ویژگی شما می توانید این تایمر را بیش از یکبار در صفحه محصول قرار دهید. به عنوان مثال یکبار در بالای صفحه محصول در کنار دکمه خرید و یکبار در پایین صفحه محصول.

ویژگی جالب دیگری که در این بخش در اختیارتان قرار داده ایم آن هست که می توانید به کمک این ماژول برای محصولات تخفیف دار فروشگاه تان در مکان هایی که فهرست محصولات نمایش داده می شوند مانند صفحه خانگی و صفحات شاخه ها، تایمر شمارنده معکوس را برای محصولات ویژه به نمایش در آورید. البته این امکان نیاز به هماهنگ سازی و سازگار نمودن با قالب دارد.

تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصول

تایمر شمارنده معکوس در صفحه محصول

 


نمایش بنرهای تایمردار بر روی فروشگاه در ۳ مرحله

محصول ویژهمرحله اول: بنر پیشنهاد ویژه خود را ایجاد کنید!

در گام نخست، با توجه به جایی که قرار است بر روی سایت خود بنر تبلیغاتی درج کنید، یک بنر با اندازه و سایز مناسب آن مکان طراحی کنید و در پنل پیکربندی ماژول دی بی اس شگفت انگیز یک پیشنهاد ویژه ایجاد کنید. در این بخش به همه چیز فکر شده است و امکانات کاملی در اختیارتان قرار گرفته است. به عنوان مثال برای لینک دادن به بنر به آسانی می توانید از یک زبانه پایین افتادنی نام محصول مورد نظر در فروشگاه خود را انتخاب کنید یا اگر مایل باشید می توانید یک لینک مشخص را در فیلد لینک درج کنید.

 

تشخیص خودکار محصولات ویژه

همانطور که در تصویر کوچک بالا مشاهده می کنید، در منوی انتخاب محصول، محصولات ویژه فروشگاه با علامت ” = ویژه ” مشخص می شوند تا بتوانید به آسانی محصولات ویژه فروشگاه خود را تشخیص دهید.

 

دو امکان مفید و کاربردی دیگر نیز وجود داره. اول نو فالو nofollow کردن لینک بنر پیشنهاد شگفت انگیز است. این ویژگی برای سئوی سایت در نظر گرفته شده است. اگر می خواهید بنر را به صفحه ای خارج از سایت خود لینک کنید، به آسانی می توانید گزینه nofollow را بر روی “بله” تنظیم کنید و به خزنده های موتورهای جستجوگر بگویید لینک را نادیده بگیرند.

Nofollow

 

و دومین ویژگی مفید، امکان تعیین نحوه باز شدن لینک است. مایلید کاربری که بر روی بنر کلیک میکند لینک برایش در تب جدید مرورگر باز شود یا خیر؟ با این امکان به آسانی می توانید تعیین کنید لینک در خود صفحه باز شود یا در تب جدید.

self


مرحله دوم: ایجاد دسته بندی برای بنرهای پیشهاد ویژه

در این مرحله شما می توانید بی نهایت دسته بندی یا همان شاخه برای بنرهای تبلیغاتی سایت خود ایجاد کنید. به عنوان مثال شاخه “ایندکس” برای بنرهایی که فقط برای نمایش در صفحه خانگی فروشگاه طراحی شده اند و شاخه “وبلاگ” برای بنرهایی که قرار است در وبلاگ فروشگاه نمایش داده شوند.

نکته مهم، وجود ویژگی تعیین تاریخ آغاز و پایان برای هر دسته بندی است. به عبارت دیگر، علاوه بر آنکه می توانید برای هر بنر به صورت جداگانه تاریخ آغاز و پایان نمایش داده شدن را تعیین کنید، می توانید برای نمایش شاخه ها هم همین کنترل را داشته باشید.

این در موارد متعددی به درد شما خواهد خورد. به عنوان مثال می خواهید برای ایام نوروز یک تخفیف ۱۳ روزه داشته باشید. یک دسته بندی ایجاد می کنید به نام “تخفیف نوروزی” و از ۱ فروردین تا ۱۳ فروردین به آن تاریخ می دهید. پس از این دیگر نیازی نیست برای هر بنری که در این شاخه قرار می گیرد دوباره تاریخ تعیین کنید. مگر آنکه خودتان بخواهید یک بنر عمر نمایشی متفاوتی داشته باشد. چرا که هر بنری که در این شاخه نمایش داده شود بطور پیش فرض (اگر به بنر تاریخ نداده باشید) از یکم تا سیزدهم فروردین نمایش داده خواهد شد.

مورد کاربردی دیگر اینکه به عنوان مثال بنری را طراحی کرده اید که می خواهید هم در صفحه خانگی سایت نمایش داده شود و هم در وبلاگ فروشگاه. اما می خواهید بنر در ایندکس ۳ روز و در وبلاگ ۱ هفته نمایش داده شود. در چنین شرایطی برای خود بنر تاریخ آغاز و پایان تعیین نمی کنید اما برای شاخه ایندکس ۳ روز و برای شاخه وبلاگ ۱ هفته عمر تعیین می کنید. و به همین سادگی یک بنر با دو عمر متفاوت روی سایت نمایش داده خواهد شد.

 

قابلیت نمایش پیشنهادات ویژه فقط برای یک گروه کاربری خاص!

بله این قابلیت در ماژول پرستاشاپ دی بی اس شگفت انگیز وجود دارد. شما می توانید گزینش کنید که بنرهای تبلیغاتی پیشنهاد ویژه برای کدام گروه کاربری نمایش داده شود. اگر فروشگاه خود را به گونه ای حرفه ای مدیریت می کنید و کاربران خود را به گروه های کاربری متفاوت تقسیم بندی کرده اید، حال به کمک ماژول دی بی اس شگفت انگیز می توانید پیشنهادات ویژه خود را به گونه ای تنظیم کنید که هر گروه کاربری، بنرهای تبلیغاتی و پیشنهادات ویژه خاص خود را مشاهده نماید.

customers groups

 

آیا می خواهید از امروز برای ۱ ماه آینده برنامه ریزی کنید؟

بسیار ساده است. نیازی نیست هر روز بنرهای سایت خود را تنظیم کنید. به سادگی برای بنر پیشنهاد ویژه ای که ایجاد کرده اید تنظیم می کنید تاریخ آغاز نمایشش مثلاً ۳ روز آینده باشد و ۷ روز نمایش داده شود. این بنر در فهرست نمایش قرار می گیرد و در زمان مناسب خودکار نمایشش آغاز می شود. دیگر نگران به روز بودن سایت نباشید!

با ویژگی فوق حتی زمانی که به اینترنت و رایانه دسترسی ندارید، بدون نیاز به تأیید دستی و بدون هیچ نگرانی بنرهای سایت شما خودکار نمایش شان پایان یافته یا آغاز می شود. حتی زمانی که خواب هستید سایت شما در حال به روز شدن است. بنرهایی که فرصت پیشنهاد ویژه آنها تمام شده خودکار از روی سایت برداشته می شوند و بنرهایی که از قبل تنظیم کرده اید خودکار به عنوان بنرهای جدید نمایش داده می شوند!


Hookمرحله سوم: ایجاد گروه نمایش بر روی سایت

این مرحله نیز مانند دو مرحله قبل، در عین سادگی بسیار پر امکان و پیشرفته است. تا به اینجا بنرهای پیشنهاد ویژه خود را ایجاد کرده اید و در شاخه های مناسب قرار داده اید. حالا باید آن ها را روی سایت برای نمایش قرار دهید. یک گروه ایجاد می کنید به عنوان مثال “گروه ایندکس” و شاخه بنرهای پیشنهاد ویژه “ایندکس” را به آن نسبت می دهید. در مرحله بعد تعیین می کنید که این گروه در کدام قسمت سایت نمایش داده شود. این انتخاب به سادگی انتخاب گزینه مورد نظر از یک زبانه پایین افتادنی است. می توانید تعیین کنید در بالای صفحه در تمام صفحات باشد یا برعکس در فوتر در تمام صفحات. یا فقط در ایندکس دیده شود. یا در سایدبار چپ و راست قالب قرار گیرد. انتخاب با شماست.

 

مرحله بعد انتخاب شمارنده معکوس است. در اینجا تعیین می کنید که کدام شمارنده معکوس بر روی بنرهای این گروه قرار گیرد. قبلاً با استفاده از پنل پیشرفته ساخت شمارنده معکوس، هر تعداد که خواسته اید شمارنده معکوس با شکل و رنگ و سایز متفاوت ایجاد کرده اید.

شمارنده معکوس

در این جا به عنوان مثال بنرهایتان زمینه سفید رنگ دارند پس شمارنده معکوسی که مشکی است را برایشان انتخاب می کنید و برعکس. همچنین می توانید تعیین کنید شمارنده معکوس در کدام سمت بنرها قرار گیرد. هر گوشه ای که بخواهید، امکان تنظیم آن را دارید.

 

تشخیص خودکار و نمایش زمان باقی مانده از مهلت تخفیف محصولات ویژه

چند خط بالاتر به شما نشان دادیم که ماژول پرستاشاپ دی بی اس شگفت انگیز می تواند بطور خودکار محصولات ویژه فروشگاه شما را شناسایی نماید. حال می خواهیم یک ویژگی هوشمند دیگر در همین ارتباط را به شما معرفی نماییم. در صورتی که بنری را به محصولی که ویژه شده است اختصاص دهید و برای آن بنر تاریخ آغاز و پایان نمایش را تعیین نکنید، بطور هوشمند و خودکار زمان باقی مانده از تخفیف آن محصول بر روی بنر به نمایش در خواهد آمد.

به عنوان مثال برای یکی از محصولات فروشگاه خود ۲۴ ساعت تخفیف ویژه ۱۰% ایجاد می نمایید و در پیکربندی ماژول دی بی اس شگفت انگیز یک بنر تبلیغاتی به آن محصول اختصاص می دهید و برای بنر تاریخ شروع و پایان نمایش را تعیین نمی کنید. در این شرایط بطور خودکار بر روی آن بنر تایمر شمارنده معکوس با همان ۲۴ ساعت باقی مانده از مهلت تخفیف ویژه نمایش داده خواهد شد و پس از این زمان، نمایش بنر متوقف می شود.

 

ویژگی ارزشمند تعیین قالب برای گروه

یکی دیگر از ویژگی های انحصاری و بسیار خوب ماژول دی بی اس شگفت انگیز این است که می توانید برای هر گروه بنر نمایش داده شده بر روی سایت، یک قالب دلخواه انتخاب کنید. بطور پیش فرض ۶ قالب اصلی برای ماژول طراحی شده است که هر کدام شکل و ظاهر و استایل خاص خود را دارند. می توانید به کمک قالب ها ظاهرهای متنوع و حرفه ای به بخش پیشنهاد شگفت انگیز سایت خود بدهید و همچنین می توانید به آسانی برای خود قالب های اختصاصی طراحی کنید و در ماژول از آن ها استفاده کنید. (برای مشاهده تمام قالب ها از دموی زنده استفاده نمایید)
قالب

 

توسعه ماژول DBSAMAZING با طراحی یا شخصی سازی قالب ها

یکی از امکانات فوق العاده مفید و کاربردی ماژول پیشنهاد ویژه DBSAMAZING آن است که می توانید با آپشن های در نظر گرفته شده برای قالب ها یا به کمک استایل دهی های اختصاصی برای هر گروه نمایشی، ظاهری متفاوت و منحصر به فرد ایجاد نمایید. به عنوان مثال می توانید تب ها را به پایین، بالا یا بغل منتقل کرده یا آنها را شیشه ای و شفاف سازید. در صورتی که به دانش برنامه نویسی آشنایی داشته باشید، می توانید برای هر گروه نمایشی استایل اختصاصی بنویسید.

کانفیگ قالب

 

یک ویژگی دیگر آنکه برای هر قالب می توانید فایل استایل جداگانه بنویسید و در پوشه قالب قرار دهید و در زمان ایجاد گروه نمایشی برای نمایش روی سایت، بجای استایل پیش فرض آن قالب، نام استایل خودتان را از یک زبانه پایین افتادنی کلیک کنید. شما می توانید برای هر قالب بی نهایت استایل متفاوت طراحی کرده و در پوشه قالب ها قرار دهید.

استایل قالب

فراموش نکنید که شما می توانید بی نهایت قالب اختصاصی برای خود طراحی کرده و در پوشه themes ماژول قرار دهید. همچنین فایل داکیومنت آموزش کانفیگ آپشن قالب ها بطور جداگانه آماده شده و به شما داده خواهد شد. تمام این ویژگی ها برای دولوپرها و کاربران سطح حرفه ای مسلط به برنامه نویسی در نظر گرفته شده اند.


آیا می خواهید بدانید هر بنر از فروشگاه تان چند بار دیده شده و چند بار بر روی آن کلیک شده است؟

همانطور که گفتیم، دی بی اس شگفت انگیز ابزاری قدرتمند در دستان مدیر فروشگاه برای افزایش فروش است. این ابزار با بهرمندی از سیستم آمارگیر و تحلیل آماری بسیار دقیق، تبدیل به بهترین ماژول پیشنهاد ویژه پرستاشاپ برای دست یابی به هدف افزایش فروش شده است.

آمارگیر

 

در ماژول دی بی اس شگفت انگیز این امکان وجود دارد که شما بخش آمارگیر ماژول فروشگاه خود را روشن کنید تا پس از آن تمام بازدیدها و تمام کلیک ها بر روی بنرهای تخفیف ویژه سایت تان ثبت شود. این آمار برای هر بنر بطور جداگانه با جزئیات بسیار دقیق ذخیره شده و در بخش تحلیل آماری ماژول می توانید همراه نمودارهای گرافیکی بطور کامل و دقیق اطلاعات آماری جمع آوری شده را تحلیل کنید.

امکان مشاهده نموداری و تحلیل آماری برای دو ویژگی “مشاهده” و “کلیک” برای ۷ بخش هوک ها، قالب ها، مرورگرها، دستگاه ها، سیستم عامل، برچسب ها و نوع آمار وجود دارد. به عنوان مثال می توانید بررسی نمایید کدام هوک (جایگاه) از فروشگاه شما بیشترین سهم بازدید یا کلیک را به خود اختصاص داده است یا می توانید بررسی نمایید نسبت بازدید و کلیک در سایت شما یا تبلیغاتی که به نمایش گذاشته اید چقدر است.

تحلیل آماری آمارگیر

 

فراموش نکنید که در صفحه بنرهای پیشنهاد ویژه ای که ایجاد کرده اید، در صفحه شاخه ها و در صفحه گروه هایی که ایجاد کرده اید می توانید آمار تعداد دفعات کلیک بر روی هر بنر، مجموع هر شاخه و مجموع هر گروه را بطور جداگانه مشاهده نمایید.

برای هر بنر  همچنین به عنوان یک امکان جانبی، بخشی برای پاکسازی اطلاعات آماری از دیتابیس در نظر گرفته شده است که کاربر به کمک این بخش می تواند تعیین کند داده های آماری از ۱ روز تا ۱ سال قبل (هر بازه ای که تنظیم کند) بطور خودکار پاکسازی شوند. پاکسازی جداول آماری دیتابیس بصورت دستی نیز میسر است.

پاکسازی اطلاعات آمار

 


آیا می خواهید بدانید بهترین و جذاب ترین سبک طراحی بنر تبلیغاتی چیست؟

در پیکربندی ماژول دی بی اس شگفت انگیز می توانید مشاهده کنید کدام گروه از بنرهای سایت و کدام بنر بیشترین تعداد کلیک را داشته اند تا بهترین جایگاه های تبلیغاتی فروشگاه خود و بهترین طراحی بنر تبلیغاتی برای جذب کلیک و بازدید بیشتر را متوجه شوید و از این اطلاعات در راستای سیاست های افزایش فروش خود استفاده کنید.

به آسانی، کلیک ها و بازدیدهای سایت خود را رهگیری کنید و متوجه شوید بیشترین کلیک را در کدام بخش از فروشگاه تان دارید. آمار کلیک بر روی بنرهای سایت را وارسی کنید تا متوجه شوید چه نوع تخفیفی و چه نوع محصولی و چه نوع سبک طراحی بنر تبلیغاتی بیشتری توجه کاربران را به خود جلب کرده است.


آیا می خواهید بدانید کاربرانی که بر روی بنرهای سایت تان کلیک کرده اند با موبایل بوده اند یا تبلت یا کامپیوتر؟

راه حل بسیار ساده است. تنها ویژگی آمار ماژول دی بی اس شگفت انگیز را روشن کنید! این ماژول بطور دقیق اطلاعات کاملی از تمام جزئیات بازدیدکنندگان و کلیک کنندگان بر روی بنرها را جمع آوری می کند.

به عنوان مثال شما می توانید در بررسی های خود متوجه شوید کاربرانی که با موبایل و سیستم عامل اندروید بوده اند بیشتر بر روی بنرهایی کلیک می کنند که در بخش سایدبار سایت بوده و کلیک ها زمانی افزایش می یابد که از قالب x برای گروه نمایش در آن موقعیت استفاده شده است. این کامل ترین سقف امکاناتی است که می توانید برای تجزیه و تحلیل رفتار کاربران فروشگاه خود در اختیار داشته باشید.


آیا می خواهید بنرهای پیشنهاد ویژه فروشگاه خود را در وبلاگ فروشگاه تان قرار دهید؟

مهم نیست وبلاگ فروشگاه تان با ماژول پرستاشاپ ایجاد شده است یا با یک سیستم مدیریت محتوی نظیر وردپرس! چون ماژول دی بی اس شگفت انگیز این قابلیت را در اختیار شما قرار داده است که کد html نمایش تبلیغ را از ماژول بگیرید و آن کد را در هر جایی قرار دهید. به سادگی تمام، تنها به اندازه کپی پیست کردن یک کد html می توانید گروه های نمایشی این ماژول را در هر جای سایت خود که اراده کنید به نمایش بگذارید.

تنها کافی است در پیکربندی ماژول دی بی اس شگفت انگیز یک گروه نمایش از پیشنهادات ویژه برای نمایش در وبلاگ فروشگاه خود بسازید. سپس به بخش تولید کننده کد اچ تی ام ال مراجعه کرده و کد نمایش گروه را استخراج نمایید. سپس این کد ها در جای مناسب در وبلاگ قرار دهید تا گروه مورد نظر به نمایش در آید.

 

آیا می خواهید در سایت های دیگران تبلیغ کنید؟

راهکاری را برایتان ایجاد کرده ایم که بهتر از آن وجود ندارد! بسیاری از مدیران فروشگاه های اینترنتی یا خوشان سایت و وبلاگ جداگانه ای دارند و در آنها فروشگاه خود را تبلیغ میکنند و یا در سایت ها و وبلاگ های دیگران اقدام به درج تبلیغ می کنند.

به کمک خروجی کد html ماژول دی بی اس شگفت انگیز، می توانید یک گروه نمایشی حرفه ای با قالب حرفه ای مورد نظر خود ایجاد کنید و کد html خروجی آن گروه را در دیگر سایت های خود یا سایت های دیگران قرار دهید و بنرهای پیشنهاد ویژه با تایمر شمارنده معکوس فروشگاه خود را در هر جایی در این فضای مجازی به نمایش بگذارید.

تولید کد HTML نمایش تبلیغ

تولید کد HTML نمایش تبلیغ

آیا می خواهید بدانید تبلیغاتی که در سایت های دیگران انجام داده اید چقدر بازدید و کلیک داشته است؟

پاسخ بسیار ساده است! ما یک امکان ویژه و بسیار خلاقانه طراحی کرده ایم. شما می  توانید در زمان ایجاد کد html برای درج تبلیغ در سایت های دیگران، یک برچسب آماری برای کد خود ثبت کنید (در تصویر فوق فیلد برچسب قابل مشاهده است). بسیار ساده مثلاً در فیلد برچسب آماری می نویسید dbstheme و از این پس در بخش تحلیل آماری اگر تگ dbstheme را وارد کنید، می توانید مشاهده کنید بنرهایی که برچسب dbstheme را داشته اند چندبار بازدید شده و چندبار روی آنها کلیک شده است.

به همین آسانی می توانید اطلاعاتی دقیقی از سرمایه گذاری خود در تبلیغات به دست آورید که آیا تبیغات شما به اندازه مورد انتظار بازدید شده است و تعداد دفعات کلیک بر روی تبلیغات شما در سایت مورد نظر چندبار بوده است. همچنین سایر اطلاعات جزئی نیز قابل مشاهده است. مانند نوع دیوایس کاربر، سیستم عامل کاربر، مرورگر کاربر و الی آخر.

 

تغییر تبلیغات بدون نیاز به تغییر کد HTML

هنوز یک امکان دیگر هم هست که باید با آن آشنا شوید. شما می توانید یک کد html ثابت را به تبلیغ کننده مورد نظر خود بدهید تا روی سایت و وبلاگش قرار دهد. اما برای آنکه بنرهای آن کد تغییر کند نیازی به دادن کد جدیدی به ایشان نیستید.

به آسانی با ویرایش گروهی که کد خروجی html آن را تبلیغ کرده اید، هر زمان که اراده کنید می توانید بنرها و نوع تایمر و حتی قالب نمایشی آن گروه را ویرایش کرده بدون آنکه تبلیغ کننده مجبور باشد کدی که به او داده اید را ویرایش کند!

هر روز و در لحظه که بخواهید می توانید نمایش تبلیغات خود را بر روی سایت دیگران تغییر دهید. بنرها را عوض کنید، محصولات پیشنهاد ویژه را تغییر دهید. شکل تایمر را تغییر دهید و حتی ظاهر قالب نمایش تبلیغ را عوض کنید بدون آنکه نیاز باشید هیچ تماسی با تبلیغ کننده داشته باشید. همه تغییرات فقط در پنل پیکربندی ماژول دی بی اس شگفت انگیز توسط شما انجام می‌شود و به صورت خودکار بر روی سایت های دیگران تغییرات شما اعمال می گردد!


ماژول پرستاشاپ پیشنهاد ویژه دی بی اس شگفت انگیز

تفاوتی ندارد که در شرف تأسیس فروشگاه اینترنتی باشد یا فروشگاهی قدیمی را اداره می کنید، در هر حال ماژول دی بی اس شگفت انگیز به گونه ای طراحی شده تا امکاناتی پیشرفته برای افزایش فروش سریع در اختیارتان قرار دهد.

هدف دی بی اس تم از ارائه ماژول دی بی اس شگفت انگیز DBSAMAZING به کاربران پرستاشاپ آن است که به کامل ترین، حرفه ای ترین و جذاب ترین شکل ممکن، بنرهای تبلیغاتی تخفیف ویژه همراه با شمارنده معکوس با افکت های زیبا و متعدد و آمارگیر بسیار قوی را در همه جای سایت شما یا خارج از سایت قرار دهیم. شما می توانید با امکانات عالی ماژول دی بی اس شگفت انگیز، فروشگاه خود را حرفه ای تر کنید و محصولات شگفت انگیز سایت خود را بیشتر و بیشتر بفروشید.

 

خرید ماژول پیشنهاد ویژه دی بی اس شگفت انگیز نسخه حرفه ای

ما در صفحه فروش ماژول دی بی اس شگفت انگیز تنها به صورت کلی امکانات این ماژول را معرفی کردیم. امکاناتی که در عمل در اختیار شما قرار می‌گیرد چند برابر امکاناتی است که در این برگه از سایت دی بی اس تم به معرفی آن پرداختیم. برای آشنایی کامل با تمام امکانات این ماژول پیشنهاد می کنیم فایل PDF راهنمای ماژول را دانلود کرده و بطور جزئی با تمام گزینه های بخش پیکربندی آشنا شوید.

فروش خود را افزایش دهید!

ماژول دی بی اس شگفت انگیز حاصل ماه ها تلاش مستمر تیم طراح و توسعه دهنده وب دی بی اس تم بوده و یک افتخار برای برنامه نویس های ایرانی است. این ماژول امکاناتی را در اختیارتان قرار می دهد که حتی نظیر آن را نمی توانید در هیچ جا برای هیچ اسکریپتی بیابید. امکاناتی سراسر خلاقانه و بسیار ضروری و پر کاربرد.

مدیران فروشگاه هایی که چنین ابزار قدرتمندی را در اختیار داشته باشند، برگ برنده ای در بازار رقابتی فضای مجازی در دست خواهند داشت. ما در ماژول دی بی اس شگفت انگیز، امکاناتی که تا پیش از این تنها فروشگاه های بزرگ اینترنتی ایران از آنها برخوردار بودند را به مراتب حرفه ای تر و کارآمدتر در اختیارتان قرار داده ایم. ما این ماژول قدرتمند را به قیمتی بسیار پایین تر از ارزش واقعی آن در اختیار همگان قرار داده ایم تا امکان برخورداری از چنین ماژولی را برای همه فراهم کرده باشیم.

 

با در اختیار داشتن این ماژول، فروش خود را در کوتاه مدت افزایش دهید، محصولات مفید و ارزشمند و پر مخاطب سایت خود را بیشتر تبلیغ کنید، شاخه های جدید سایت خود را به آسانی به کاربران تان معرفی کنید، در اینترنت و وب سایت های دیگران به شکل حرفه ای تبلیغ کنید و آمار و بازدیدهای درون سایت خود و درون تبلیغات تان را به شیوه ای حرفه ای مدیریت و نظارت کنید. برای فروشگاه خود طرح تجاری حرفه ای بریزید و به کمک امکانات این ماژول به عنوان یک ابزار خوب، ایده های خود را به سادگی پیاده سازی کنید.

 

در کدنویسی ماژول دی بی اس شگفت انگیز برای اولین بار در جهان از یک هسته قدرتمند به نام دی بی اس کور DBSCore استفاده شده است تا نه تنها کدنویسی های ماژول را بسیار پیشرفته تر از امکانات دیفالت پرستاشاپ کند، بلکه شرایطی را ایجاد کند که در آینده یک ارتباط کامل میان تمام ماژول های دی بی اس تم با یکدیگر به وجود آورد و اطلاعات و داده های یک ماژول با سایر ماژول ها مبادله گردد و به اشتراک گذاشته شود. دی بی اس شگفت انگیز تنها یک ماژول نیست بلکه یک سیستم مدیریت پیشنهاد و تبلیغات است.

 

برای سفارش ماژول پیشنهاد ویژه دی بی اس شگفت انگیز، بر روی دکمه “افزودن به سبد خرید” کلیک کرده و مراحل خرید را طی نمایید. سپس در بخش پشتیبانی سایت تیکتی ایجاد کرده و آدرس دامنه فروشگاه خود را برای ایجاد لایسنس اعلام نمایید. فایل PDF راهنمای نصب و استفاده از ماژول پس از سفارش در پنل کاربری شما قابل دانلود خواهد بود. پشتیبانی دی بی اس تم پشتیبان خرید شماست.

 

مشاهده دموی زنده: ماژول http://demo.dbstheme.com/dbsamazingpro

دموی خروجی HTML بر روی سایت‌های دیگر: http://dbsamazingpro.mihanblog.com

 

پرداخت آنلاین خودکار و دریافت کالا + بروزرسانی ها (مجانی) قیمت : 99000 تومان

بلافاصله پس از پرداخت به صورت خودکار کالا به پنل کاربری شما اضافه شده و آخرین نسخه آن قابل دریافت در هر زمانی میباشد.
شما میتوانید راهنمای مراحل خرید را نیز مطالعه کنید . شما با خرید متعهد میشوید از قوانین ما پیروی نمایید.

افزودن به سبد خرید