بعد از انتشار کد تبلیغات متنی html و css در سایت متوجه شدیم که افراد زیادی وجود دارند که نیاز بسیاری به استفاده از تبلیغات متنی در سایت های وردپرسی خود دارند و در حال حاضر به دلیل نبود افزونه ای خاص برای این منظور به صورت غیر حرفه ای از تبلیغات متنی در سایت خود استفاده میکنند . بر آن شدیم تا با نوشتن افزونه ای کامل و جامع در این زمینه نیاز این افراد را رفع کنیم .

حال مفتخریم تا به شما همراهان همیشگی دی بی اس تم این مژده را بدهیم که مراحل ساخت و برنامه نویسی پلاگین تبلیغات متنی وردپرس به اتمام رسیده و این افزونه آماده استفاده شما عزیزان به صورت کاملا رایگان است !

در نوشتن این افزونه سعی شده است تا کمترین بخش های استاتیک استفاده شده و تمام افزونه به صورت داینامیک نوشته شود . یعنی شما بدون نیاز به هرگونه دانش برنامه نویسی میتوانید از این افزونه استفاده کنید .

افزونه حرفه ای تبلیغات متنی وردپرس

افزونه حرفه ای تبلیغات متنی وردپرس

ساختار کلی این پلاگین از Custom Post Type های وردپرس استفاده شده و سعی شده پنلی مجزا برای ویرایش، افزودن، حذف و … در اختیار شما باشد .

پلاگین تبلیغات متنی حرفه ای وردپرس

پلاگین تبلیغات متنی حرفه ای وردپرس

همچنین شما برای نمایش تبلیغات خود تنها به ابزارکها محدود نیستید بلکه میتوانید از طریق Shortcode مربوط به افزونه تبلیغات را در هر جایی حتی میان نوشته استفاده کنید !

 

ویژگی های پلاگین تبلیغات متنی حرفه ای وردپرس :

  • استفاده از جدیدترین متد های طراحی CSS3
  • بدون تداخل با هر یک از بخش های وردپرس
  • بدون نیاز به آشنایی با برنامه نویسی
  • طراحی کاملا داینامیک
  • طراحی ظاهری بهینه مشابه تبلیغات لینکی گوگل
  • ظاهری زیبا، ساده و کاربردی

 

استفاده از این افزونه بسیار ساده است . بعد از نصب افزونه بخشی به نام تبلیغات متنی به پنل تنظیمات وردپرس شما اضافه می شود . مدیریت تبلیغات بی زحمت و با شباهت بسیار زیاد به بخش نوشته ها است .

 

فراخوانی تبلیغات متنی در سایت :

برای استفاده از افزونه در نوشته ها، ابزارک ها، برگه ها و … شورت کد زیر در بخش متن استفاده کنید :

[DBSAdWord]

برای استفاده از افزونه در کد های قالب از کد زیر استفاده کنید :

<?php do_shortcode('DBSAdWord'); ?>

پشتیبانی از این افزونه ادامه خوهد داشت و به توجه با امکانات مورد نیاز کاربران بروزرسانی خواهد شد . امیدواریم از این افزونه کاربردی لذت ببرید و همچنان از همراهان همیشگی ما باشید !

دریافت سریع و رایگان + پشتیبانی

فایل های رایگان در دی بی اس تم بطور مستقیم دریافت میشوند و شما میتوانید روی کمک ما حساب کنید!
دریافت فایل های رایگان هزینه ای ندارد پس راحت، رایگان و سریع اقدام به دریافت بفرمایید.

دریافت این پرونده