قالب های بسیاری همواره از کمپانی های طراحی در سطح جهانی منتشر میشوند. دی بی اس تم نیز با توجه به درخواست همراهانش با کمپانی های محتلفی در تماس بوده تا اکنون که با کسب اجازه قانونی از کمپانی جهانی، Elegantthemes (الگانت تمز) که کمپانی بزروگ و شناخته شده با بیش از ۲۰۰ هزار عضو از سراسر جهان است ، اقدام به فروش نسخه های انگلیسی و اوریجینال قالب های این کمپانی به صورت مستقیم (دریافت از سایت مادر و ارسال) می نماید.

همواره قالب های بسیاری در طیف عظیمی از تنوع، با سبک های طراحی متفاوت و با موضوعات کاربردی مختلف، توسط کمپانی های معتبر و شناخته شده جهانی برای پوشش دادن به تمام نیازهای مشتریان‎شان انتشار می یابد. وب سایت دی بی اس تم نیز به عنوان یک مرجع معتبر طراحی، ترجمه و ارائه قالب های تجاری و رایگان برای وردپرس در ایران، با توجه به درخواست مکرر همراهانش، با کمپانی های مختلف و معتبر بین المللی در تماس بوده تا موفق به کسب اجازه قانونی از یک کمپانی شناخته شده و خوش نام در این صنعت، یعنی کمپانی الگانت تمز (Elegantthemes.com)، به عنوان یکی از برترین کمپانی های طراحی قالب در جهان با بیش از ۲۰۰ هزار عضو شده و اقدام به فروش نسخه‎ی اورجینال و انگلیسی قالب های این کمپانی به صورت مستقیم (دریافت از سایت مادر و ارسال برای خریدار) می نماید.

تمام قالب های ارائه شده از سوی دی بی اس تم، نسخه های اصلی و بدون دستکاری هستند که در قالب آخرین ویرایش موجود بر روی سایت اصلی (بدون فایل لایه باز PSD) خدمت خریداران ارائه می شوند. قابل ذکر است که قالب های دریافتی توسط کاربران از این طریق بدون پشتیبانی و بروزرسانی ارائه می شوند. این قالب ها با تضمین اورجینال بودن و اجازه قانونی استفاده از آنها به شما تحویل داده خواهند شد.

 

نکته : قالب های دریافتی توسط کاربران از این طریق بدون پشتیبانی و بروزرسانی ارائه می شوند ولی با تضمین اورجینال بودن به فروش خواهند رسید.

 

آموزش خرید و دریافت قالب ها:

برای خرید و دریافت قالب های خریداری شده، ابتدا قالب یا قالب های مد نظر خود را از لیست های زیر انتخاب نموده، سپس بابت هر قالب، مبلغ “۱۰ هزار تومان” از طریق درگاه واریز مبلغ دی بی اس تم به صورت آنلاین پرداخت نمایید. سپس به تکمیل و ارسال فرم خرید در انتهای همین صفحه اقدام فرمایید. جدیدترین ویرایش از قالب مورد درخواست، در همان تاریخ از سایت اصلی دریافت و در کوتاه ترین زمان به نشانی ایمیل شما ارسال خواهد شد. لطفاً در ثبت ایمیل خود دقت فرمایید.

تا اطلاع ثانوی  ارائه خدمات خرید قالب اورجینال امکان پذیر نمی باشد.

لیست قالب های کمپانی Elegantthemes (الگانت تمز):

Divi Nexus Vertex Fable Foxy StyleShop Nimble Lucid Fusion Explorable Flexible Chameleon Aggregate Origin DeepFocus Evolution eStore SimplePress Gleam Nova TheStyle Harmony Trim InStyle Feather Envisioned Sky LeanBiz Modest TheSource Memoir Magnificent Notebook Webly MyCuisine Convertible ElegantEstate eList Boutique DailyJournal LightBright InReview AskIt Event DailyNotes MyProduct DelicateNews TheProfessional TheCorporation Glider OnTheGo MyResume PersonalPress Minimal ۱۳Floor Polished Lumin Glow BusinessCard eNews ePhoto MyApp LightSource eGamer ColdStone eBusiness eGallery Basic Bold ArtSee eVid WhosWho Cion CherryTruffle Deviant EarthlyTouch Grungemag Influx StudioBlue PureType Quadro Simplism TidalForce Wooden InterPhase BlueMist BlueSky

 

فرم ثبت خرید قالب های اورجینال:

تا اطلاع ثانوی  ارائه خدمات خرید قالب اورجینال امکان پذیر نمی باشد.