هدیه ی جدید دی بی اس تم یک قالب شخصی، تجاری و شرکتی با طراحی سبک و حرفه ای است که می توان با استفاده از آن، رنگهای متنوع و نامحدودی را به سایت داد؛ رنگهایی مناسب سلیقه شما و بازدید کنندگانتان.

Feather قالبی است که در عین سادگی، زیبایی چشم نوازی را با ظرافت خود ارائه میکند. بخشهای مختلف این قالب شخصی طوری طراحی شده اند که آن را برای سایتهای تجاری و سایتهای شرکتی نیز قابل استفاده میکنند. این قالب که همانند سایر قالبهای الگانت تمز از کنترل پنل قدرتمند ePanel بهره میگیرد، میتواند به فرمان شما تغییر رنگ داده و دقیقاً هر رنگی را که شما در کنترل پنل تعریف کنید، به خود بگیرد! علاوه بر آن در کنترل پنل Feather امکانات متعدد دیگری مثل تنظیمات سئو، تعیین لوگو، تعیین فیو آیکون، تنظیم اسلایدر، تنظیم بخش گالری و بخش portfolio و امکانات متعدد و متنوع دیگر نیز در دسترس است.

قالب شرکتی Feather

قالب شرکتی Feather

همان طور که در دموی آنلاین قالب مشاهده می فرمایید، Feather دارای منوی بسیار زیبایی است که دارای قابلیت آبشاری نیز می باشد و میتوانید برای منوهای خود، زیر منو تعریف نمایید. اسلایدر آن از متن تنها، ترکیب متن و عکس، عکس تنها و ترکیب متن و ویدئو پشتیبانی میکند و برای مثال می توانید حتی ویدئویی از صحبتهای خودتان را در ابتدای ورود به سایت برای کاربرانتان نمایش دهید و این به شخصی سازی بیشتر محیط سایت شخصی شما کمک خواهد کرد.

Feather نیز همانند اکثر قالبهای تجاری و شرکتی و شخصی دیگر دارای ۴ بخش سفارشی در زیر اسلایدر است که نمایش دهنده ی برگه های تعیین شده از سوی شما خواهند بود. این بخش از کنترل پنل قالب تنظیم می شود و میتوانید از این بخش برای نمایش مقدمه ی صفحات درباره ما، سرویسهای ما، تماس با ما و مشتریان ما یا هر مورد دیگری که خودتان تشخیص می دهید، بهره بگیرید. فقط توجه داشته باشید که در زمان تنظیم این قسمت، تعداد کاراکترهای یکسانی از صفحات در اینجا نمایش داده شود تا توازن قالب بهم نریزد.

قالب شخصی Feather

قالب شخصی Feather

پس از سه بخش ویژه می توانید شعار خود را درج نمایید که در مواردی میتواند شعار شخصی شما باشد و در مواردی شعار شرکتتان؛ و در نهایت دو قسمت آخرین مطالب بلاگ و آخرین نمونه کارها قرار گرفته اند که بخش آخرین نمونه کارها به صورت اسلایدر طراحی شده است.

این قالب شخصی زیبا دارای بخش مخصوص بلاگی است که در آن میتوانید مبادرت به نوشتن مقالات و همچنین درج اخبار مربوط نمایید.

سایدبار و فوتر این پوسته وردپرس از ابزارک پشتیبانی میکنند که این نیز بر تنوع امکاناتی که میتوانید در اختیار کاربران خود قرار دهید می افزاید.

قالب شرکتی فارسی وردپرس Feather

قالب شرکتی فارسی وردپرس Feather

همان طور که عرض کردم این قالب شخصی دارای بخش نمونه کارهای مخصوص و بسیار زیباست. به هر حال هر مؤسسه تجاری، شرکت یا سایت شخصی بخشی برای نمایش نمونه کارهای خود نیاز خواهد داشت که در Feather این قسمت با طراحی بسیار زیبا آماده شده است.

علاوه بر تمام امکانات فوق، قالب شخصی و تجاری Feather دارای قالبهای مخصوص صفحات مثلاً صفحه تماس با ما یا نقشه سایت هست که کافیست در زمان ساخت برگه، یکی از این قاالبها را برگزینید تا برگه با آن طراحی نمایش داده شود.

ویژگی های قالب Feather:

 • دارای بی نهایت طرح رنگی
 • دارای صفحات اختصاصی برای تماس با ما، نقشه سایت و …
 • دارای کنترل پنل اختصاصی
 • پشتیبانی از منورهای آبشاری
 • بخش نمونه کارهای بسیار زیبا
 • بخش بلاگی حرفه ای
 • پشتیبانی از ابزارک در سایدبار و فوتر
 • short code های اختصاصی که پس از نصب قالب به ادیتور وردپرس افزوده میگردد.
 • پشتیبانی از فهرستهای دلخواه
 • کاملاً فارسی سازی شده و راستچین
 • امکان اعمال تنظیمات اولیه ی سئو از پنل اختصاصی قالب
 • سازگار با مرورگرهای روز دنیا
 • انتخاب بافت و رنگ اختصاصی پس زمینه

 

پرداخت آنلاین خودکار و دریافت کالا + بروزرسانی ها (مجانی) قیمت : 29700 تومان

بلافاصله پس از پرداخت به صورت خودکار کالا به پنل کاربری شما اضافه شده و آخرین نسخه آن قابل دریافت در هر زمانی میباشد.
شما میتوانید راهنمای مراحل خرید را نیز مطالعه کنید . شما با خرید متعهد میشوید از قوانین ما پیروی نمایید.

افزودن به سبد خرید