Pilgrim نام قالب شرکتی رایگانی است که توسط web2feel با ظرافت و زیبایی خاصی طراحی شده و پس از فارسی سازی توسط دی بی اس تم در اختیار عزیزان قرار گرفته است. قالب دارای پنل تنظیمات اختصاصی بوده همچنین از ابزارک در سایدبار و فوتر پشتیبانی میکند.

این قالب دارای طراحی اختصاصی صفحه نخست می باشد که برای فعال سازی آن می بایست از بخش تنظیمات وردپرس به بخش خواندن مراجعه نموده و در قسمت “در صفحه نخست نمایش داده شود” گزینه ی یک برگه یکتا را برگزینید. برای این کار ابتدا برگه ای ساخته و از سمت چپ و بخش صفات برگه، قالب را روی homepage قرار دهید و بدون هر کار دیگری، برگه را منتشر کنید. سپس به بخش معرفی شده در بالا مراجعه نموده و از قسمت برگه یکتا، برگه ی تازه ایجاد شده را انتخاب کنید و نهایت لذت را از صفحه نخست حرفه ای این قالب شرکتی رایگان ببرید!

در صفحه نخست سه قسمت سفارشی وجود دارد که میتوانید متون دلخواه خود را در آنها قرار دهید. این قسمت ها از پنل تنظیمات قالب ادیت می شوند. می توانید اهداف، مأموریت و کلیات شرکت خود را در این قسمت قرار دهید. البته این قالب را می توانید برای شخص خودتان و کارهای تجاری شخصیتان نیز مورد استفاده قرار دهید.

قالب شرکتی رایگان وردپرس

قالب شرکتی رایگان وردپرس

همچنین پنل تنظیمات بخشی برای قرار دادن شعار سایت دارد که در صفحه نخست به نمایش در می آید. این قسمت میتواند میزبان شعار شما/شرکتتان باشد. در سایر بخشهای پنل تنظیمات امکان اعمال تنظیمات اسلایدر و تبلیغات سایدبار فراهم شده است.

لازم به ذکر است که قالب Pilgrim از فهرست دلخواه پشتیبانی نموده نیز منوهای آبشاری بخش دیگری هستند که به سایت شما جلا خواهند بخشید.

ویژگی های قالب شرکتی رایگان Pilgrim :

  • پشتیبانی از پس زمینه سفارشی
  • دارای ۲ بخش ابزارک مجزا
  • استفاده از فونت “کودک” در ترجمه
  • کنترل پنل کاربردی
  • استفاده از پیچ تملیت مخصوص صفحه نخست
  • اسلایدر بزرگ و زیبا
  • نمایش
  • آخرین مطالب در صفحه نخست
  • ۳ باکس سفارشی زیر اسلایدر برای توضیح خدمات

آموزش تنظیم قالب برگه صفحه اصلی :

صفحه اصلی سایت برای استفاده راحت تر و سفارشی تر از قالب های برگه استفاده میکند . برای فعال کردن صفحه اصلی به سبک پیش نمایش ها به بخش برگه ها رفته و یک برگه جدید بسازید . از سمت چپ بخش ویرایش برگه و در فهرست کشویی قالب های برگه، Homepage را انتخاب کنید . سپس به بخش خواندن از زیر مجموعه بخش تنظیمات رفته و در بخش بالایی گزینه “یک برگه یکتا را برگزینید” را انتخاب کنید . از فهرست کشویی باز شده برگه تنظیم شده ( در مرحله قبل ) را انتخاب کنید .

دریافت سریع و رایگان قالب + نصب و راه اندازی قیمت : رایگان

قالب های رایگان در دی بی اس تم بطور مستقیم به پنل کاربری شما اضافه شده و به روز رسانی های آن همواره در اختیار شماست!
دریافت قالب های رایگان هزینه ای ندارد اما می توانید برای نصب و راه اندازی روی کمک ما حساب کنید.

افزودن به سبد خرید