قالب The Corporation یک قالب زیبا , جذاب و حرفه ای برای وب سایت های کسب و کار می باشد. این قالب به گونه ای طراحی شده است تا تمامی نیازهای یک وب سایت کسب و کار و یک شرکت را برآورده کند و در عین جذابیت ظاهری , امکانات بسیاری را فراهم آورد و همچنین در کنار تمامی این ویژگی های خاص از سادگی کافی برای مدیریتی راحت برخوردار باشد.

این قالب شرکتی طراحی بسیار  جذاب و حرفه داشته ولی در عین حال یوزرفرندلی میباشد که باعث راحتی و جذب مشتریان به سایت شما در همان نگاه اول می شود.

یکی از اصلی ترین بخش های دِکُرپریشن اسلایدر زیبای آن است که قابلیت استفاده از برگه ها و نوشته ها را در خود دارا است. بازدیدکننده با مراجعه به این سایت در ابتدا جذب نوار لغزان مربوط به اسلایدر پیشرفته آن می شود که در آن میتوان اطلاعات بسیاری را در زیبایی خاص به کاربران نمایش داد . این اسلایدر تمامی امکاناتی که برای یک اسلایدر حرفه ای مورد نیاز می باشد را از جمله افکت های بسیار زیبا و کابردی شامل می گردد .

قالب شرکتی TheCorporation

قالب شرکتی TheCorporation

حال شاید شما هم با توجه به شرایط و بازار های سطح اینترنت و ارزیابی همکاران خود آماده گسترش کار خود به سطح اینترنت باشید . پس اگر به پاسخ سوالات زیر اطمینان دارید این قالب زیبا میتواند بهترین پل ارتباطی شما و کاربرانتان باشد :

آیا قصد راه اندازی وب سایت حرفه ای برای شرکت و کسب و کار خود را دارید ؟

آیا قصد دارید سایتی مدرن و شیک راه اندازی نمائید ؟

آیا قصد دارید سایتی راه اندازی کنید که کیفیت کاری خود را به وضوح به رقبا نشان دهید ؟

آیا قصد دارید تا به دور از آپشن های خیلی پیچیده خیلی سریع و ساده به سراغ معرفی کار خود بروید ؟

قالب شرکتی با اسلایدر TheCorporation

قالب شرکتی با اسلایدر TheCorporation

منوهای بالا بسیار حرفه ای و با استفاده از افکت هایی بسیار زیبا طراحی شده است تا جلوه خاصی را به ظاهر سایت ببخشد . همچنین بخش جستجوی بالای صفحه از یک طراحی زیبا و منحصر بفرد استفاده می نماید و در هر یک از رنگبندی های قالب تمام این نوار تغییر رنگ می یابد.

در این قالب سعی شده تا تمامی نیازهای یک وب سایت کسب و کار در نظر گرفته شود و با توجه به آن نیازها , تمامی موارد مورد نیاز آن سایت ها تعریف شود . بعنوان مثال میتوان به قالب زیبای در نظر گرفته شده برای بخش وبلاگ اشاره کرد که با زیبایی هرچه تمام تر محتوای صفحه را در کنار هم چیده و امکان ارائه مطلب را از طریق تصویر , متن و اطلاعات اضافی راجع به مطلب در اختیار شما قرار میدهد .

قالب شرکتی وردپرس

قالب شرکتی وردپرس

گالری تصاویر با ۳ شیوه نمایش برای نمایش تصاویر شما و همچنین سوابق کاری شرکت و سازمان شما در اختیار شما قرار دارد تا براحتی بتوانید از این امکانات استفاده نمائید .

همچنین این قالب از کنترل پنل حرفه ای الگانت تمز استفاده می نماید که از طریق آن میتوانید بخش های مختلف قالب را کنترل و مدیریت نمائید .

برخی از ویژگی های قالب شرکتی TheCorporation :

  • ۶ رنگبندی مختلف و زیبا
  • استفاده از پنل تنظیمات الگانت تمز (ePanel)
  • استفاده از Page Template های فارسی و کاربردی
  • استفاده از Shortcode های متعدد زیبا و فارسی
  • دارای اسلایدر قدتمند و باکس ویژگی ها
  • جعبه جستجو زیبا و نوآورانه
  • دارای ابزارک های اختصاصی الگانت تمز
  • فارسی سازی استاندارد دوزبانه با فایل های rtl.css و .po

قالب The Corporation در ۶ رنگ متفاوت و مطابق با تمامی مروگرهای جدید برای اجرای صحیح در تمامی آنها در اختیار شما قرار دارد و میتواند یکی از انتخاب های مناسب شما برای شروع و یا تغییر شیوه فعالیتتان در وب و جب مشتریان بیشتر باشد.

پرداخت آنلاین خودکار و دریافت کالا + بروزرسانی ها (مجانی) قیمت : 27500 تومان

بلافاصله پس از پرداخت به صورت خودکار کالا به پنل کاربری شما اضافه شده و آخرین نسخه آن قابل دریافت در هر زمانی میباشد.
شما میتوانید راهنمای مراحل خرید را نیز مطالعه کنید . شما با خرید متعهد میشوید از قوانین ما پیروی نمایید.

افزودن به سبد خرید