قالب مجله وردپرس Zoren یک قالب رسپانسیو آماده شده توسط Web2Feel است که توسط دی بی اس تم فارسی سازی شده است. این قالب با رنگ بندی زیبا و بهره گیری از تصاویر شاخص وردپرس، برای سایتهای خبری، شخصی، نمونه کار و مجله ها مناسب بوده و کاربر می تواند با استفاده از آن سایت خود را به بهترین شکل مدیریت کند.

طراحی رسپانسیو قالب این قابلیت را به شما میدهد که تنها با همین یک قالب، سایت را برای تمام انواع صفحه نمایش ها از کامپیوترهای خانگی گرفته تا موبایل ها به صورت صحیح به نمایش درآورید. قالب Zoren با نمایش تصاویر شاخص در آرشیو ها، آن را حتی برای سایتهای هنری و نمونه کار نیز ایده آل میکند.

این پوسته از منوهای آبشاری و فهرست دلخواه پشتیبانی میکند و از این طریق انعطاف پذیری بیشتری برای راحتی گردش کاربر در سایت ایجاد نموده به ماندن بیشتر بازدید کننده در سایت شما کمک میکند.

قالب واکنشگرا Zoren فارسی

قالب واکنشگرا Zoren فارسی

رنگ بندی ارائه شده برای این قالب مجله، سفید و خاکستری است و البته بخش تنظیمات مخصوص نیز برای آن در نظر گرفته شده است. سایدبار Zoren از ابزارک پشتیبانی میکند و توجه داشته باشید پس از نصب قالب، یک سری پلاگین برای عملکرد کامل آن توصیه می شود که باید آنها را نصب کنید.

راه اندازی مجله خبری، سایت نمونه کار، سایت گالری عکس و سایتهای شخصی با استفاده از این قالب مجله انتخابی هوشمندانه محسوب می شود مخصوصاً اینکه طراحی رسپانسیو آن، خیال شما را از بابت بازدیدکنندگان با سایزهای مختلف صفحه نمایش، آسوده خواهد کرد.

دریافت سریع و رایگان قالب + نصب و راه اندازی قیمت : رایگان

قالب های رایگان در دی بی اس تم بطور مستقیم به پنل کاربری شما اضافه شده و به روز رسانی های آن همواره در اختیار شماست!
دریافت قالب های رایگان هزینه ای ندارد اما می توانید برای نصب و راه اندازی روی کمک ما حساب کنید.

افزودن به سبد خرید