با توجه به سیستم تحویل اتوماتیک پس از پرداخت نصب شده روی DBStheme، می توانید پس از پرداخت هزینه ی قالب مورد نظر خود، بلافاصله آن را دانلود نموده و روی سایت خود نصب بفرمایید. لازم به ذکر است همزمان با خرید قالب پشتیبانی شما آغاز شده و مادامی که از قالب استفاده نمایید و امضاء دی بی اس تم را در فوتر حفظ بفرمایید، این پشتیبانی ادامه خوهد داشت.

قالب های ارائه شده در DBStheme همگی مشمول پشتیبانی هستند و از هر لحاظ تست شده اند و در صورت وجود هرگونه مشکل، مشکلات رفع خواهد شد و به صورت نسخه ای رفع اشکال شده منتشر شده شما بدون پرداخت هزینه می توانید از این نسخه های بروز رسانی شده استفاده نمایید.

وردپرس به عنوان یکی از منعطف ترین و برترین سیستم های مدیریت محتوای جهان، می تواند با قالبهای عرضه شده در این سایت، ساختاری استثنائی برای وب سایت شما بسازد.

 

مراحل خرید قالب از دی بی اس تم :

 

مرحله اول : انتخاب محصول و کلیک بر روی دکمه پرداخت

در اولین مرحله پس انتخاب پوسته شما میتوانید با کلیک بر روی نوار آبی رنگ خرید فرم ایمیل را نمایان کنید . بعد از وارد کردن ایمیل صحیح ( توجه داشته باشید محصول به ایمیل وارد شده ارسال خواهد شد ) بر روی دکمه “حالا بخرید” کلیک کرده تا به سامانه مطمئن پرداخت پارس پال متصل شوید .

خرید قالب وردپرس

خرید قالب وردپرس

 

مرحله دوم : تعیین نحوه پرداخت و انتقال به درگاه بانکی

در این مرحله که در محیط امن سامانه پرداخت پارس پال انجام میشود شما میتوانید اطلاعات فروشگاه را بررسی و تایید نماید و پس از انتخاب درگاه بانکی مورد نظر به درگاه بانک مورد نظر متصل شوید . در صورت عضو بودن در سامانه پارس پال شما میتوانید از اعتبار موجود در اکانت خود نیز برای پرداخت بهره ببرید . لطفا توجه فرمایید که تمام درگاه های بانکی موجود متصل به شبکه شتاب می باشند و تنوع آنها صرفا برای راحت تر شدن کار شما عزیزان است و هیچگونه اجباری برای استفاده از درگاه بانکی خاص وجود ندارد .

اعلام مشخصات برای خرید قالب و انتخاب درگاه بانکی

اعلام مشخصات برای خرید قالب و انتخاب درگاه بانکی

 

مرحله سوم : پرکردن فرم درگاه بانکی

در این مرحله شما با توجه به بانک انتخابی خود به درگاه بانک مورد نظر خود متصل شده و میتوانید در محیطی امن اقدام به ورود مشخصات حساب بانکی خود نمایید و در انتها سفارش خود را ثبت کنید .

پرداخت وجه قالب

پرداخت وجه قالب

 

مرحله چهارم: تایید اطلاعات و بازگشت به دی بی اس تم

این مرحله صرفا جهت اطلاع رسانی خرید شما بوده و میتوانید کد رهگیری سفارش خود را یادداشت نمایید . سپس شما به صورت خودکار به دی بی اس تم متصل خواهید شد و پیغامی بر مبنای بدون مشکل بودن خرید دریافت کنید .

دریافت کد تراکنش خرید قالب

دریافت کد تراکنش خرید قالب

 

مرحله پنجم: دریافت لینک دانلود مستقیم و پر سرعت فایل در ایمیلتان

فایل محصول مورد نظر شما بین ۱ تا ۲۰ دقیقه بعد برای شما به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد . توجه داشته باشید لینک ها فقط به مدت یک روز اعتبار دارند . در صورتی که نتوانستید در مدت زمان مشخص فایل رو دریافت کنید میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .

دریافت لینک دانلود قالب

دریافت لینک دانلود قالب