حتما تا کنون این سوال برای شما پیش آمده چرا باید قالب هایی که به صورت رایگان قابل دریافت هستن در این سایت به فروش برسند؟ پاسخ این سئوال و چند سئوال دیگر را می توانید در این بخش دریافت نمایید.

۱- پشتیبانی کامل به مدت ۴۵ روز :

تمامی قالب های ما توسط تیم ما به صورت کامل به مدت ۴۵ روز پشتیبانی می شود. شما میتوانید از این پشتیبانی برای رفع نیاز های خود و رفع مشکلات احتمالی و همینطور آموزش استفاده کنید.

– سئوال: آیا بعد از ۴۵ روز دیگر هیچگونه پشتیبانی از سایت من وجود نخواهد داشت ؟

– پاسخ : بعد از مدت ۴۵ روز هم پشتیبانی ادامه دارد و تا زمان استفاده از پوسته و رعایت قوانین این پشتیبانی ادامه خواهد داشت ولی پس از مدت ۴۵ روز از محدوده پشتیبانی کاسته شده و رفع برخی مشکلات محدود تر خواهد شد. به نوعی قالب های دی بی اس تم با گارانتی مادام العمر در خدمت شما عزیزان قرار میگیرد!

– سئوال: پشتیبانی قالب شامل چه مواردی خواهد شد ؟

– پاسخ : پشتیبانی قالب شامل موارد زیر خواهد شد :

– مشکلات فارسی سازی متون ( ترجمه نشدن یا بد ترجمه شدن متون )

– مشکلات نمایش در مرورگر ها ( در صورتی که در نسخه انگلیسی مشکلی وجود نداشته باشد )

– مشکلات راستچین سازی قالب ( راستچین نشدن یا بد قرار گرفتن المان ها )

توجه ۱ : در صورتی که لینک سازنده و دی بی اس تم از فوتر سایت حذف شود سایت از لیست پشتیبانی خارج خواهد شد.

توجه ۲ : در صورتی که کد های قالب بدون هماهنگی با تیم ویرایش شده باشند پوسته از پشتیبانی خارج خواهد شد.

توجه ۳ : سایت هایی که به هر دلیلی از طرف ستاد ساماندهی ایران مسدود شوند، هیچگونه پشتیبانی نخواهند داشت .

توجه ۴ : از قالب تنها در سایتی که در هنگام سفارش ثبت شده پشتیبانی میشود .

۲- بهترین کیفیت فارسی سازی :

– سئوال: در صورت بروز مشکل در فارسی سازی تکلیف من چیست ؟ آیا هزینه من بازگردادنده خواهد شد ؟

– پاسخ : در ابتدا اگر در فارسی سازی مشکلی بوده باشد و مشخص شود که مشکل از فارسی سازی است مشکل به صورت رایگان و به طور کامل حل خواهد شد حتی اگر از خرید قالب زمان زیادی گذشته باشد و در صورتی که فارسی سازی دارای مشکلات زیادی باشد و یا مشکلات فارسی سازی قابل حل نباشند، تمامی مبلغ پرداخت شده (منهای هزینه های بانکی به مبلغ ۱ هزار تومان) به حساب شما بازگردادنده خواهد شد.

توجه ۱ : در صورتی که بدون هماهنگی با تیم کد های قالب یا هر یک از بخش های مربوط به فارسی سازی دستکاری شده باشند مسئولیت این عمل بر عهده خریدار قالب است و تیم دی بی اس تم هیچگونه درخواست پشتیبانی و حل مشکل را نخواهد پذیرفت.

توجه ۲ : در بعضی از پوسته ها مشکلات زیادی با زبان فارسی وجود دارد که مشکلاتی اینچنینی از مشکلات فارسی سازی نبوده و مشکل با عدم سازگاری پوسته با زبان فارسی است . اگر مشکلات یک پوسته با زبان پارسی زیاد و غیر قابل حل باشد در بخش درخواست برآورد هزینه به اطلاع شما خواهد رسید تا در آینده ضرری به شما نرسد.

۳- مشاوره رایگان برای انتخاب قالب:

اگر شما هم در دریای پوسته ها گم شدید و برای انتخاب قالب مد نظر خود به مشکل برخوردید میتوانید از پشتیبانی دی بی اس تم استفاده کنید! این پشتیبانی تا زمانی که وارد مباحث سلیقه ای نشده باشد انجام میشود و به راهنمایی شما عزیزان می پردازد .

۴- نصب رایگان سیستم مدیریت محتوا

در صورتی که شما پوسته مورد نظر خود را از دی بی اس تم خریداری کرده باشید، سیستم مدیریت محتوا مربوط به قالب به صورت کاملا رایگان برای شما نصب و راه اندازی خواهد شد.

 ۵- دریافت رایگان بروز رسانی های جدید پوسته ها

خریداران هر پوسته میتوانند در صورت انتشار نسخه بروز رسانی شده جدید هر پوسته با ارسال نام و نام خانوادگی و آدرس سایتشان به ایمیل تیم، بروزرسانی های جدید هر پوسته را دریافت و به سادگی از آن اسفاده کنید. این بروزرسانی ها شامل هزینه نشده و محدودیت زمانی برای خریدار پوسته وجود ندارد .

توجه فرمایید این برگه هنوز در حال تکمیل شدن است