اول دفتر به نام ایزد دانا     صانعِ پروردگار، حَیّ توانا

 ‌

وب سایت دی بی اس تم از دیرباز به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ارائه قالب های تجاری و رایگان برای سیستم مدیریت محتوی وردپرس در ایران شناخته شده است. وجود بخش پشتیبانی آنلاین در این سایت، به کاربران این اطمینان را می‎دهد که دی بی اس تم تنها مرجعی برای خرید قالب نیست بلکه وظیفه پشتیبانی کاربران خود را نیز بر عهده دارد. با توجه به گسترش حیطه فعالیت این وب سایت به اسکریپت های فروشگاه ساز و سایر سیستم های مدیریت محتوی اپن سورس و رایگان در سال ۱۳۹۳، در راستای دستیابی به رسالت پشتیبانی از مشتریان، آموزش دانش و مهارت‎های مورد نیاز جامعه وبمستران پارسی زبان را در دستور کار قرار داده ایم که پیش نیاز اجرای صحیح چنین هدفی، ایجاد یک آموزشگاه آنلاین رایگان و قابل استفاده و در دسترس عموم است.

 ‌

fallچرا آموزشگاه؟

از اهم دلایل پشتوانه این تصمیم، می توان به نبود منابع آموزشی جامع و مفید به زبان پارسی، توضیحات سطح بندی نشده و غیر قابل درک برای کاربران نوپا، ارائه ترجمه های ناصحیح از منابع خارجی، عرضه اطلاعات ناکافی گمراه کننده و آموزش های نادرست بسیاری از وب سایت های پارسی زبان که سبب به خطا رفتن مخاطبان این مقالات می‎گردد اشاره داشت. آموزشگاه دی بی اس تم سعی دارد آموزش های مرتبط با مهارت های مورد نیاز وبمستران ایرانی را به زبان ساده از سطوح پایه تا پیشرفته به صورت طبقه بندی شده در قالب محتوای متن، تصویر، ایبوک و ویدئوی آموزشی به مخاطبان خود ارائه نماید.

 ‌

 ‌

موضوعات تحت پوشش آموزشگاه

حصار محدوده‎ی موضوعات تحت پوشش این آموزشگاه به دور “نیازهای وبمستران پارسی زبان” کشیده شده است. کلیه آموزش‎ها رایگان و قابل دسترس برای جامعه فاضل وبمستران ایرانی بوده و رعایت قانون “کپی رایت” در انتشار محتوای آموزشی از بالاترین سطح اهمیت در این آموزشگاه برخوردار است.

آموزشگاه ‌

 ‌
به یقین راهی دشوار و مسیری ناهوار پیش رو داریم که به یاری ایزد توانا و حمایت یاران صمیمی خود خواهیم کوشید به قدر دانش و توان، این رسالت مهم را به سر منزل مقصود رسانیم. آموزشگاه آنلاین دی بی اس تم بخشی منفک از واحد تجاری این وبگاه بوده و متعلق به کاربران آن است. برای درخواست ارائه آموزش‎های مورد نیازتان و یا پیوستن به مربیان تیم آموزشی، با ما در ارتباط باشید.

 ‌