افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone

افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone

معرفی افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone

افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone یک افزونه طراحی شده توسط تیم برنامه نویس دی بی اس تم با هدف ریدایرکت Redirect آسان مطالب سایت های وردپرسی است که در مخزن وردپرس به رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. بطور قطع تا به امروز برایتان پیش آمده است که بخواهید یکی از مطالب قدیمی سایتتان را حذف کنید و نگران تبدیل شدن آن به خطای ۴۰۴ و تأثیر منفی این خطا بر سئوی سایت تان باشید.

 

همچنین شاید برای شما هم پیش آمده که خواسته اید یکی از مطالب سایت خود را از روی سایت حذف کنید بدون آنکه آن مطلب را بطور کامل از دیتابیس سایت تان پاک کنید. و در حالت سوم، اگر وبمستر با تجربه ای باشید، احتمالاً شرایطی را  تجربه کرده اید که بخواهید یک مطلب روی سایت باقی بماند اما وقتی کاربران بر روی آن کلیک می کنند، به مطلب دیگری از سایت وارد شوند. مثلاً نسخه جدید یک نرم افزار را روی سایت منتشر کرده اید و می خواهید هرگاه فردی بر روی مطالب مربوط به نسخه های قدیمی تر کلیک کرد، به مطلب جدید ریدایرکت شود یا اینکه بر روی سایت وردپرسی خود محصولی می فروشید که موجودی آن به اتمام رسیده است و بدون آنکه آن محصول را از روی سایت حذف کنید، می خواهید کاری کنید که ورودی های به آن محصول، به محصول دیگری از سایت شما هدایت شوند.

 

به کمک افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone می توانید به سادگی تمام این کارها را انجام دهید. از این پس نیازی نیست نگران حذف نوشته های سایت و خطاهای ۴۰۴ باشید. به کمک این افزونه می توانید بدون آنکه مطالب سایت خود را حذف کنید، آن را بر روی صفحه دیگری از سایت خود ریدایرکت کنید. انتخاب نوع ریدایرکت ۳۰۱  یا ۳۰۲ یا ۳۰۷ نیز به انتخاب شماست. پیش از ادامه توضیحات متذکر می شویم اگر می خواهید دانش خود را در ارتباط با مفهوم ریدایرکت، تفاوت انواع آن و تأثیر ریدایرکت بر سئو سایت را افزایش دهید، از شما دعوت می کنیم آموزش ریدایرکت چیست را بر روی آموزشگاه دی بی اس تم دنبال کنید.

 

ریدایرکت مطالب سایت بدون حذف کردن آن ها

ریدایرکت مطالب سایت بر روی آدرس دیگر بدون حذف کردن آن ها به چندین روش انجام پذیر است اما هیچ روشی ساده تر از استفاده از افزونه DBS-NeatlyGone نیست. پس از نصب DBS-NeatlyGone بر روی سایت خود، در صفحه ویرایش مطلب یک باکس کوچک مشابه تصویر زیر به نمایش در خواهد آمد. افزونه  DBS-NeatlyGoneدو زبانه طراحی شده و اگر از وردپرس پارسی استفاده می کنید، تنظیمات آن مشابه تصویر زیر پارسی خواهد بود.

 

افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone

افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone

 

ابتدا تیک گزینه ” اگر میخواهید نوشته به یک آدرس دیگر هدایت شود تیک بزنید ” را فعال کنید. سپس لینک صفحه هدف که می خواهید مطلب بر روی آن ریدایرکت شود را در کادر لینک کپی کنید و در کادر انتخاب نوع ریدایرکت، مطابق آموزش ریدایرکت چیست؟ نوع ریدایرکت را بر روی ۳۰۱ یا ۳۰۲ قرار دهید. همچنین با فعال کردن تیک گزینه ” اگر میخواهید این پست از لیست نوشته ها ناپدید شود تیک بزنید” ، نوشته از روی سایت شما مخفی خواهد شد. در غیر این صورت، نوشته بر روی سایت شما باقی می ماند و اگر کاربران از صفحه شاخه ها یا ایندکس یا هرجای دیگر روی عنوان مطلب کلیک کنند، بجای وارد شدن به آن مطلب، به صفحه مشخص شده توسط شما وارد خواهند شد.

 

کار کردن با افزونه وردپرس DBS-NeatlyGone آسان است و به راحتی می تواند به عنوان یک ابزار قوی برای انجام ریدایرکت های موقتی یا دائمی مطالب سایت در اختیار شما باشد. ما از DBS-NeatlyGone بر روی سایت دی بی اس تم استفاده می کنیم و شما هم می توانید از طریق لینک موجود در باکس سبز رنگ زیر به مخزن وردپرس رفته و DBS-NeatlyGone را به رایگان دریافت کنید.

 

بروزرسانی ۲۵ اسفند ۱۳۹۳

  • حل مشکل مخفی نشدن نوشته ها
  • صفحات داخلی نوشته ها الان مخفی نشده و باز میشوند و شما میتوانید آنها را به هرجایی ریدایرت کنید

 

آموزش پیشنهادی: ریدایرکت چیست؟ انواع ریدایرکت و کدهای دستوری .htaccess

دریافت سریع و رایگان + پشتیبانی

فایل های رایگان در دی بی اس تم بطور مستقیم دریافت میشوند و شما میتوانید روی کمک ما حساب کنید!
دریافت فایل های رایگان هزینه ای ندارد پس راحت، رایگان و سریع اقدام به دریافت بفرمایید.

دریافت این پرونده